Anot psichologo, daugiausia koją kiša perdėtas tėvų rūpestis ir nuolatinis kišimasis į suaugusių savo vaikų gyvenimą. Tai ypač nepriimtina antrajai pusei, kuri norėtų savo šeima rūpintis be neprašomos uošvių pagalbos. 


„Iš pradžių atrodo, o kaip miela ir gera, kokie rūpestingi žmonės, o po to tokie uošviai pradeda nervinti. Gimė vaikas, o jie kasdien slankioja aplink ir liepia maitinti mišinėliais bei guldyti ant šono. Nenuostabu, kad ypač tai pradeda nervinti jauną mamą, juk ji kuria savo šeimą, o čia vyro tėvai vaikšto ir diktuoja savo taisykles. Kitą kartą jie gal ir teisybę sako, bet vis tiek nervina. Mano šeima – mano teritorija“, – tipišką pavyzdį pateikia pašnekovas.


Interviu M. Daugelavičius papasakojo apie dažniausias tėvų ir jų suaugusių vaikų nesutarimų priežastis ir patarė, kur reikėtų nubrėžti sveikų santykių ribas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)