Pagrindinis šių rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0), o per pratęsimą komandos nepasižymėjo.

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Andrew Shinnie (49 min.) smūgio, o rezultatą išlygino Michaelas Ngoo (66 min.).

Nuo 77 minutės svečiai ekipa žaidė be pašalinto iš aikštės Scotto Robinsono.

„Hearts“ futbolininkai Škotijos lygos taurę laimėjo keturis kartus - 1954, 1958, 1959 ir 1962 metais, o 1961 ir 1996-ais turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Antras finalininkas paaiškės sekmadienį, po „St Mirren“ ir Glazgo „Celtic“ klubų dvikovos.

Sužaistos ir vienerios Škotijos „Premier“ lygos čempionato rungtynėse.
„Dundee United“ ir „Ross County“ klubai išsiskyrė taikiai 1:1 (0:0). United futbolininkai 52-ą minutę pirmavo po Gary Mackay-Steveno smūgio, bet Richardas Brittainas 82-ą minutę išlygino rezultatą.