Dundee United

27 straipsnių

Škotijos „Premier“ futbolo lygoje pirmadienio vakarą buvo žaidžiamas vienintelis mačas. „Partick Thistle“ komanda savo aikštėje susitiko su Edinburgo „Hibernian“ klubu ir pralaimėjo varžovams minimaliu skirtumu 0:1. Pergalingą įvartį 69-ą minutę pelnė Liamas Craigas. Po pergalės Edinburgo ekipa paki...

Škotijos futbolo „Premier“ lygoje įvyko du susitikimai. Čempionato lyderis Glazgo „Celtic“ klubas svečiuose jėgas išbandė su „St. Johnstone“ komanda. Dvikova baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1. Glazgo ekipa pirmavo po Efe Ambrose smūgio 37-ą minutę, bet „St. Johnstone“ futbolininkas Nigelas Hasselbai...

Šeštą pergalę Škotijos futbolo pirmenybių XIX turo mače iškovojo ir į šeštą vietą dvylikos komandų turnyre pakilo dviejų lietuvių atstovaujamas Edinburgo „Hearts“ (25 tšk.) klubas, sekmadienį namuose 2:1 (2:0) įveikęs aštuntoje pozicijoje esančius „Dundee United“ (24 tšk.) futbolininkus.