R. Freidgeimas žaidė visas rungtynes, o S. Paulius 55-ą minutę aikštėje pakeitė Jurijų Žigajevą.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Dmitrijaus Kozlovo (83 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Kasparas Svarupas (90+2 min.).

Vienuoliktą pralaimėjimą patyrė septintą vietą užimanti Arvydo Skrupskio treniruojama Rygos „Daugava“ (17 tšk.) ekipa su penkiais lietuviais, varžovų aikštėje 1:5 (0:3) turėjusi pripažinti dešimties komandų turnyro lyderės Rygos „Skonto“ (43 taškai) komandos pranašumą.

Vienintelio įvarčio – ketvirto šį sezoną – autoriumi į aikštės šeimininkų vartus tapo visą mačą žaidęs Aurimas Kučys (88 min. iš 11 metrų baudinio).

Visas rungtynes svečių gretose žaidė Giedrius Tomkevičius ir Valdemaras Borovskis, nuo 61-os minutės – Tadas Markevičius, o Mantas Savėnas mačui nebuvo registruotas.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Ruslanas Mingazovas (28 ir 43 min.) bei Ritvaras Ruginis (82 ir 84 min.), vienu – Nikita Ivanovas (41 min.).