„Mlnga Club“ ir Astoro Piazzollos muzikos ritmu čiuožusi šokių ant ledo pora užsitarnavo 95,50 balo. Ankstesnis karjeros rekordas, fiksuotas 2023-iaisiais, buvo 94,57 balo, šį sezoną jie daugiausiai rinko 93,49.

Susiję straipsniai

Kaip atsiliepė kauniečiai, ir šįsyk jų pasirodymas neapsiėjo be „niuansų“, pavyzdžiui, užbaigiant tvizlus pusiausvyrą akimirkai buvo praradęs D. Kizala.

Bet visi techniniai elementai buvo įskaityti – įvertinimas švietė žalia spalva.

„Jeigu viskas „žaliavo“, vadinasi, pavyko paslėpti klaideles nuo teisėjų, – juokėsi D. Kizala. – Bet šiaip iš esmės padarėme, ką norėjome, programos pakeitimai pasiteisino.

Manau, rezultatu esame patenkinti. Lyginant su praėjusiais metais, balą pagerinome, reiškia, judame į priekį. Malonu, kad visgi tobulėjame.“

Išvakarėse lietuvių trumpąją programą kiek apkartino klaida paskutinę sekundę, bet duetas prasmuko į finalą užėmęs 18-ą vietą.

Iš viso 157,06 balo Taline sukaupusių čiuožėjų galutinė pozicija – 19-a.

Prieš metus gimtajame Kaune vykusiame Europos čempionate P. Ramanauskaitė ir D. Kizala buvo 16-i, pakildami aukščiausiai per karjerą.

22-ą gimtadienį šią savaitę minėjusi čiuožėja ir ketveriais metais vyresnis jos partneris džiaugėsi ir į Estiją juos atlydėjusiais tautiečiais.

„Prieš startą visada apsuku ratą aplink ledo aikštę ir visiems šypsausi – taip gera būna pamatyti lietuvių, mūsų vėliavų. Labai smagu jausti savo šalies palaikymą tribūnose, iškart pasidaro jaukiau“, – patikino P. Ramanauskaitė.

Savo rutiną ji turi ir pasirodymui užsibaigus. Laukdama teisėjų balų sportininkė rodo ženklus filmavimo kamerai – ši „gestų kalba“ skirta likusiems namuose.

„Pirmas ženklas skirtas geriausiai draugei ir reiškia, kad ją myliu. O antras – mano vaikinui“, – šypsojosi Paulina.

Nors jų porai jau užsibaigęs čempionatas susilaukė pastabų dėl menko bendro žiūrovų lankomumo, lietuviai galėjo pagirti ledo kokybę Tondirabos ledo rūmuose.

„Tiesa, mums visose varžybose ledas atrodo labai geras, kadangi arenoje, kurioje patys treniruojamės, labai įdomiai jį valo“, – paaiškino P. Ramanauskaitė.

Pora sportuoja Madride (Ispanija), kur bazuojasi jų trenerių komanda, sudaryta iš Saros Hurtado, Kirilo Chaliavino ir Ksenijos Monko.

„Mums labai patinka tiek treneriai, tiek aplinka, apskritai visa šalis. Galima sakyti, atsidūrėme tinkamu laiku tinkamoje vietoje“, – pažymėjo D. Kizala.

„Treneriai labai motyvuoti, dirbdami su mumis visada randa geriausių metodų. Man patinka jų vizija. Atrodo, viskas, ko norėjome, ten yra vienoje vietoje“, – pridūrė P. Ramanauskaitė

Dabar čiuožėjai rengsis kovo pabaigoje Bostone (JAV) vyksiančiam pasaulio čempionatui, kuriame konkurencija – gerokai didesnė.

„Intensyviai ruošimės, priimsime teisėjų pastabas ir bandysime patobulinti savo programas. Ypač akcentuosime trumpąją, kad pasaulio čempionate kuo labiau priartėtume prie finalo slenksčio“, – sakė Paulina.

Bostone prasidės ir atranka į kitų metų Milano-Kortinos olimpines žaidynes.

P. Ramanauskaitė ir D. Kizala 2022 metais debiutavo olimpiniame Pekine, tačiau tuomet kelialapiu juos aprūpino Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius, kurie patys juo negalėjo pasinaudoti, mat A. Reed dar neturėjo Lietuvos pilietybės.

Kokie šansai šįkart olimpiniame kaimelyje įsikurti abiem poroms?

„Norėtume, kad būtų dideli, būtų labai smagu drauge nuvažiuoti į žaidynes“, – sakė D. Kizala.

A. Reed ir S. Ambrulevičius Europos čempionate Taline užėmė šeštą vietą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)
Rekomenduojame
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės