Jordi Fernandezo auklėtiniai (2-0) antrose A grupės rungtynėse 93:83 (26:28, 19:21, 27:21, 21:13) parklupdė Australijos vyrus (1-1) ir žengė didelį žingsnį atkrintamųjų link.

Po dviejų kėlinių dar atsilikę Kanados krepšininkai spurtavo po ilgosios pertraukos. Suintensyvinę savo gynybą antrąją rungtynių dalį jie laimėjo 48:34.

R. J. Barrettas sumetė 24 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Shai’us Gilgeousas-Alexanderis (8/9 dvitaškiai) ir Dillonas Brooksas – po 16, o Luguentzas Dortas – 11 taškų.

Joshas Giddey atsakė 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jockas Landale’as – 16 (12 atk. kam.), Dante Exumas – 15, o Dysonas Danielsas – 10 taškų.

Pirmame ture kanadiečiai 86:79 įveikė Graikiją, o australai 92:80 nugalėjo Ispaniją.

Ispanai atsitiesė antradienį, kai 84:77 palaužė graikus.

Paskutiniame grupių varžybų ture kanadiečiai susikaus su ispanais, o australai – su graikais.

Į ketvirtfinalį žengs po dvi geriausias A, B ir C grupių ekipas bei dvi trečiąsias vietas užėmusios dalyvės.