Mačas Vincento Collet auklėtiniams prasidėjo sunkiai ir antrajame kėlinyje atsilikinėjo dviženkliu skirtumu – 15:27. Visgi dar prieš pertrauką prancūzai sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai – 39:36.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir įgijo dviženklę persvarą – 57:45.

Ketvirtajame kėlinyje brazilai dar buvo priartėję iki 6 taškų skirtumo, bet prancūzai nesubyrėjo bei įsirašė pirmąją pergalę savo žiūrovų akivaizdoje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Victoras Wembanyama. Jaunoji Prancūzijos žvaigždė pelnė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

Jam sėkmingiausiai talkino Nicolas Batumas , kuris taip pat surinko 19 taškų, Frankas Ntilikina pridėjo 9.

Brazilams Leonardas Meindlas ir Cristianas Felicio pelnė po 14 taškų, veteranas Marcelinho Huertas pridėjo 11.

B grupėje kartu su šiomis rinktinėmis taip pat rungtyniauja pasaulio čempionai vokiečiai ir japonai. Šių komandų tarpusavio akistatą laimėjo Vokietija.