Po 20 metų pertraukos į olimpinę sceną grįžę Karibų krepšininkai pirmame C grupės mače 79:90 (28:20, 26:28, 15:23, 10:19) neatsilaikė prieš debiutantą Pietų Sudaną, nors pirmoje rungtynių pusėje kontroliavo padėtį.

Po ilgosios pertraukos afrikiečiai tiesiog surakino varžovus savo kibioje gynyboje ir visiškai perėmė iniciatyvą. Jau pačioje trečioje ketvirčio pradžioje jie spurtavo 14:2 ir išsiveržė į priekį – 62:56.

Puertorikiečiams išlikti arti neleido ir netaiklūs baudų metimai – jų realizavo tik 14 iš 24-ių bandymų.

Neišgelbėjo ir Jose Alvarado, sušveitęs 26 taškus (6/8 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 5/6 baudos) bei išdalinęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Tremontas Watersas pridėjo 18 (6/19 metimai iš žaidimo), o George’as Condittas – 13 taškų.

Nugalėtojams Carlikas Jonesas atnešė 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Marialas Shayokas – 15, Nuni Omotas ir Bulas Kuolas – po 12, o Peteris Jokas – 11 taškų.

Šioje grupėje dar varžysis keturiskart iš eilės olimpinė čempionė JAV komanda ir Serbija, kurios tarpusavyje susigrums sekmadienio vakarą nuo 18 val. 15 min.

Į ketvirtfinalį žengs po dvi geriausias A, B ir C grupių ekipas bei dvi trečiąsias vietas užėmusios dalyvės.

Primename, kad liepos pradžioje San Chuane vykusios olimpinės atrankos finale puertorikiečiai 79:68 pranoko Lietuvos vyrus ir taip užtrenkė jiems duris į antrąsias žaidynes iš eilės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)