Ir nors atletė teigia tikėjusis geresnio rezultato, koją, pasak jos, kartais kišo nepasitikėjimas savo jausmu.

Puikus finišas paskutinėse lenktynėse

„Nepaisant visko, jausmas po finišo – puikus. Tai buvo mano antrosios olimpinės žaidynės ir, nepaisant to, kad jos buvo nesėkmingesnės nei Tokijo, džiaugiuosi galėdama atstovauti savo šaliai, juolab, kad kelialapį iškovojau būdama Europos vicečempionė“, – po finišo teigė V. Andrulytė.

Ji paskutinėse dienos lenktynėse užėmė 6-ąją vietą. Tądien buvo planuotos dvejos lenktynės, duoti trys startai, bet dėl silpno ir nepastovaus vėjo pilnai įgyvendinti pavyko tik tas vienas.

„Labai džiaugiuosi šitomis paskutinėmis lenktynėmis, nes visko ten galėjo nutikti, tačiau labai geriau suburiavau antrąją laviruotę. Aišku, norėtųsi visą regatą taip palaukti, o ne tik paskutines lenktynes, tai palinkėčiau sau, kad tokių lenktynių ateityje būtų daugiau“, – sakė sportininkė.

Koją kišo nepasitikėjimas savo jausmu

Pasak sportininkės, kol kas dar sunku įvertinti, kas tikrai sutrukdė pasiekti geresnio rezultato, tačiau užsiminė, kad ne visada pilnai pasitikėjo savo intuicija distancijoje.

„Aš tikrai tikėjausi geresnio rezultato. Man Marselyje patinka buriuoti ir visada turėdavau gerą jausmą čia. Bet gal labiausiai man pakišo koją tai, kad momentais nepasitikėjau savo jausmu – ką jaučiau apie vėją – ir savo strategijos neišpildžiau, kaip norėjau. Lyg ir jutau, kas ir kaip, bet būdavo momentų, kad darydavau priešingai nei galvoju ar jaučiu. Tad, ko gero, pagrindinė klaida, kad trūko sau savyje pasakymo, kad darysiu taip, kaip man atrodo“, – dalinosi V. Andrulytė.

Nepaisant to, sportininkė džiaugėsi, kad Lietuva turėjo net du buriavimo atstovus Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, o jai tai buvo antrasis olimpinis išbandymas po Tokijo.

„Tai, kad Lietuva turėjo du buriavimo atstovus – mane ir Rytį – tarp daugybės didžiųjų šalių ir daugybės buriuotojų, tikrai yra didelė garbė. Manau, mūsų tokia maža valstybė parodo, kad buriavimas pas mus turi šaknis ir tradiciją, tad tinkamai sudėliojus strateginį planą mes ateityje galime turėti ir daugiau olimpiečių“, – dalinosi sportininkė.

Jau galvoja apie kitas žaidynes

Pasak buriuotojos, šiuo metu jos pagrindinis tikslas bus pailsėti, tačiau ji neatmeta galimybės ruoštis ir kitoms olimpinėms žaidynėms.

„Dabar planuose – pailsėti. Bet galvoju, kad kitoms olimpinėms žaidynėms ruošiuosi. Aišku, viskas priklausys nuo įvykių, kaip seksis, bet šiai dienai planuočiau ruoštis. Tikrai noriu sudalyvauti kitų metų Europos ir pasaulio čempionatuose, žiūrėsiu, kaip seksis“, – planais dalinosi V. Andrulytė.

Pasak jos, šios, jai antrosios olimpinės žaidynės, buvo gerokai kitokios nei pirmosios. Jau vien pats faktas, kad jie buvo žymiai laisvesni nei Covid-19 pandemijos kaustomame Tokijuje, žaidynėms teikė visai kitokią emociją.

V. Andrulytė ILCA 6 klasėje Paryžiaus olimpinėse žaidynėse varžėsi rugpjūčio 1-5 dienomis. Tarp 43 sportininkių ji užėmė 31 poziciją. Šiandien, rugpjūčio 6 dieną, šioje jachtų klasėje vyks Medalių lenktynės, kur varžysis dešimt geriausiai iki šiol pasirodžiusių sportininkių.

Tiesa, aukso medalį jau užsitikrino olandė Marit Bouwmeester. Šiuo metu antroje vietoje yra Danijos atstovė Anne-Marie Rindom, trečioje – Norvegijos sportininkė Line Flem Hoest.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją