JAV finale kausis su Prancūzija, o serbai dėl bronzos žais prieš vokiečius.

Amerikiečius už ausų ištraukė Stephas Curry. Snaiperis pataikė net 9 tritaškius ir pelnė 36 taškus. Tuo metu LeBronas Jamesas atliko trigubą dublį – 16 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. 19 taškų surinko Joelis Embiidas.

Serbams Bogdanas Bogdanovičius pelnė 20 taškų, Nikola Jokičius (11 rez. p.) surinko 17, Aleksa Avramovičius pridėjo 15.

Likus kiek daugiau nei 3 minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos, Serbija pirmauja 15 taškų skirtumu – 47:32.

JAV sumažino skirtumą iki dešimties, bet serbai stabilizavo padėtį ir į pertrauką išėjo su solidžiu pranašumu – 54:43.

Trečiajame kėlinyje Dobričius ir Curry apsikeičia tritaškiais, o amerikiečiai priartėjo iki 9 taškų skirtumo (53:62).

Curry smeigia aštuntą tritaškį, bet serbai laikosi – 65:56.

Guduričius smeigia tritaškį su pražanga ir serbai turi 15 taškų persvarą – 76:61.

Amerikiečiai jungia maksimalias pajėgas. Mini spurtas ketvirto kėlinio pradžioje – 76:67.

Pavojaus signalas Serbijai. Duranto ir Bookerio tritaškiai kerpa balkanų persvarą iki 5 taškų – 78:73.

Amerikiečiai toliau kabinasi – 77:82. Embiidas pjauna deficitą iki 2 taškų – 84:82.

Likus mažiau nei 4 minutėms iki mačo pabaigos LeBronas Jamesas lygina rezultatą – 84:84.

Curry ir Jamesas gelbėja JAV kailį. Amerikiečiai jau priekyje – 91:86.

Likus 8 sekundėms, Curry tvirtina JAV pranašumą – 95:91.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)