Vincento Collet auklėtiniams prireikė stebuklingo išsigelbėjimo, kad per pratęsimą 94:90 (32:25, 17:19, 20:20, 15:20; 6:10) palaužtų Japonijos atstovus (0-2).

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus keliolikai sekundžių šeimininkai atsiliko 80:84, tačiau tritaškį su varžovo pražanga smeigė Matthew Strazelis, o Yuki Kawamuros bandymas išplėšti pergalę buvo nesėkmingas.

Žaidimui persikėlus į papildomas penkias minutes prancūzai nebejuokavo. Victoras Wembanyama sumetė aštuonis taškus iš eilės – 92:84. Nors oponentai dar pataikė porą tolimų šūvių, išsigelbėti nebesugebėjo.

V. Wembanyama finišavo su 18 (6/13 metimai iš žaidimo), 11 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyviais perdavimais.

M. Strazelis pridėjo 17, Evanas Fournier – 14 (6 rez. perd.), o Guerschonas Yabusele – 13 taškų.

Yuki Kawamura atsakė 29, Rui Hachimura – 24, o Joshas Hawkinsonas – 16 taškų.

Pirmame ture prancūzai 78:66 pranoko Braziliją, o japonai 77:97 nusilenkė Vokietijai.

„Les Bleus“ paskutiniame ture susigrums su pasaulio čempionais vokiečiais (1-0), o japonai – su brazilais (0-1).

Į ketvirtfinalį žengs po dvi geriausias A, B ir C grupių ekipas bei dvi trečiąsias vietas užėmusios dalyvės.