Jaunoji sportininkė riedlenčių parko trasoje atliko 3 važiavimus. Pirmasis iš jų buvo geriausias ir buvo įvertintas 63,19 balo. Kitus du bandymus pažymėjo apmaudūs kritimai, o jais rezultato pagerinti nebepavyko. Bendroje įskaitoje Zh. Haohao liko 19-a.

Tam, kad patektum į finalo aštuonetą ir kovotum dėl medalių, reikėjo surinkti mažiausiai 82,29 balo.

Finalą laimėjo ir olimpiniu auksu pasipuošė kita jauna sportininkė – 14-metė Australijos atstovė Arina Trew, kurios geriausias pasirodymas buvo įvertintas 93,18 balo.

Antra liko japonė Kokona Hiraki, kuri geriausiu bandymu užfiksavo 92,63 rezultatą, 3-ią vietą užėmė 16-metė Sky Brown.

Pastarosios dvi sportininkės lygiai tais pačiais medaliais pasidabino ir Tokijaus žaidynėse 2021-ais metais.