Jas uždarė JAV (2/1) ir Čekijos (1/2) rinktinių susirėmimas.

Nors sėkmingiau startavo čekai, kurį laiką pirmavę ir dviženkle persvara (7:17, 9:19), amerikiečiai įpusėjus antram kėliniui persvėrė rezultatą savo naudai (34:33), o po didžiosios pertraukos galutinai perėmė iniciatyvą ir sutriuškino varžovus net 119:84 (18:25, 29:18, 35:17, 37:24).

Lemiamas lūžis įvyko trečiame ketvirtyje, kurio pabaigoje prieš pat nuaidint sirenai Kevinas Durantas smeigė tritaškį ir sukūrė saviškiams solidų pranašumą – 82:60.

Nugalėtojams Jaysonas Tatumas surinko 27, Kevinas Durantas – 23, Zachas LaVine'as – 13, Jrue Holiday'us – 11, JaVale'as McGee – 10 taškų.

Čekų gretose Blake'as Schilbas pasižymėjo 17 (5/6 tritaškiai), Ondrejus Balvinas – 15, Janas Vesely – 13, o Tomašas Satoransky – 12 taškų.

Ši pergalė reiškia, kad Greggo Popovichiaus auklėtiniai ne tik žengė į kitą etapą, bet ir prieš traukiant ketvirtfinalio porų burtus pateko į pirmąjį pagal pajėgumą krepšelį – kartu su Prancūzija, Australija ir Ispanija arba Slovėnija (šios komandos susitiks sekmadienį 11:20 val.).

Tuo metu Čekijos krepšininkai – eliminuoti iš tolesnės kovos.

A grupę laimėjo nė karto nesuklupę Prancūzijos krepšininkai (3/0), o paskutiniai liko Irano atstovai (0/3).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (45)