Kaip teigiama pranešime, tolimų žvaigždžių, egzoplanetų, Visatos ir tamsiosios materijos tyrimams būtina turėti tikslius ryškumo parametrų ir atstumų duomenis. Žvelgiant iš Žemės žvaigždžių ryškumas kinta priklausomai nuo atstumo, žvaigždės tipo, gyvavimo stadijos.
ateivis
85 straipsnių
ateivis – tai įsivaizduojama gyvybės forma iš kosmoso ar kitų planetų. Ateivių niekas nėra matęs ir nėra aišku, ar jie egzistuoja.
Maždaug 50 šviesmečių nuo Žemės nutolusi egzoplaneta, kodiniu pavadinimu LHS 1140 b, šiuo metu yra viena geriausių kandidačių nežemiškos gyvybės paieškoms už Saulės sistemos ribų.
Ar į Žemę atvykę ateiviai mus suvalgytų? Mokslininkai paaiškino, koks scenarijus yra pats realiausias (2)
Įsivaizduokime scenarijų: žmonija užmezga kontaktą su nežemiška civilizacija. Ir ne šiaip užmezga – ta civilizacija pas mus atvyksta į svečius. Bet ekstazę apie atrastą nežemišką gyvybę – ir dar protingą – netrunka pakeisti siaubas: atvykę svečiai iš tiesų yra užkariautojų armada, kurie nuginkluoja ...
Po to, kai žurnalistas ir „ufologas“ Jaime Maussanas Meksikos kongresui pristatė, kaip pats teigia, mumifikuotus ateivius, palaidotus prieš 1000 metų, socialiniuose tinkluose imtas platinti keistas vaizdo įrašas. Jame vaizduojama, kaip į ateivio mumiją panaši figūra perpjaunama peiliu tarsi tortas. ...
Pasmerkė „ateivių mumijų“ pristatymą Meksikoje: tai – gerai organizuotas spektaklis, bet kas iš tiesų yra šios dvi būtybės? (7)
Po to, kai per įtartinai keistą Meksikos Kongreso posėdį rugsėjo 12 dieną buvo parodytos dvi „nežemiškos būtybės“, tarptautinė mokslo bendruomenė suabejojo šių objektų autentiškumu. Anot mokslininkų, šie mumifikuoti kūnai yra ne kas kita, o žmonių ir gyvūnų kaulų mišinys, sulipdytas klijais ir aptra...
Nežemiškų būtybių istorija krypsta absurdo link: „viena iš mumijų – nėščia“, pilve neva atrado kiaušinius (2)
Praėjusią savaitę viso pasaulio dėmesį sukaustė renginys, kurio metu save žurnalistu bei NSO tyrinėtoju pasiskelbęs Jaime Maussanas Meksikos kongresui pristatė dvi „ateivių mumijas“, tvirtindamas, kad joms – tūkstantis metų. Po to objektai buvo perduoti skenuoti Meksikos karinio jūrų laivyno teismo ...
Meksikos medikai atliko kelis laboratorinius tyrimus, kurių objektais tapo pastarosiomis dienomis Meksikos Kongresui pristatyti palaikai, neva priklausantys būtybėms iš nežemiškos civilizacijos.
Skelbiami pirmieji Meksikos „ateivio“ palaikų tyrimų rezultatai: teigia nustatę skeleto struktūrą (8)
Meksikos medikai atliko kelis laboratorinius tyrimus, kurių objektais tapo pastarosiomis dienomis Meksikos Kongresui pristatyti palaikai, neva priklausantys būtybėms iš nežemiškos civilizacijos.
Meksikoje atrado neva ateivių palaikus – teigia, kad šių būtybių DNR nesutampa su žmogaus: jau sureagavo NASA (15)
Dviejų, kaip teigiama, nežemiškų būtybių palaikai buvo parodyti antradienį, rugsėjo 12 dieną, Meksikoje surengto pirmo viešo Kongreso posėdžio apie neatpažintus anomalius reiškinius ir neatpažintus skraidančius objektus metu.
Mokslininkai apskaičiavo, kiek mūsų galaktikoje gali būti nežemiškų civilizacijų: jų pasiųstas signalas pasiekti mus galėtų jau po 60 metų (1)
Praėjo daugiau nei 60 metų nuo pirmųjų bandymų aptikti nežemiškų civilizacijų radijo signalus, bet kol kas visos paieškos bevaisės. Na, jos davė įdomių rezultatų, bet tai nebuvo protingos nežemiškos gyvybės žinutės. Kodėl? Gali būti, kad nemokame ieškoti, mūsų detektoriai per silpni, ar panašios pri...
Socialiniuose tinkluose plinta įrašas, kuriame teigiama, kad Marse buvo atrasta gyvybė.
Rytų Europos studijų centro (RESC) partneriai Ukrainoje teigia, kad Rusijos valdžia ėmė demonstruoti susidomėjimą ateivių tema, šis susidomėjimas persidavė ir masėms. Anot analitikų, istorija rodo, kad Rusijai tai yra blogas ženklas.
Tarkime, artimiausioje egzoplanetoje yra gyvybė ir egzistuoja į mūsų panašios technologijos. Jei tie ateiviai dabar žiūrėtų į Žemę, ką matytų? Į tokį klausimą atsakoma Randallo Munroe'o knygoje „Kas, jeigu? Rimti moksliniai atsakymai į nerimtus hipotetinius klausimus“.
J. Basanavičiaus gatvėje įsikūrė neeilinio dizaino kavinė, kviečianti ne tik paragauti Vilniuje dar nematytų užkandžių, bet ir pasidaryti nuotraukų. Rasti šią unikalią vietą nesunku ne tik dėl jos lokacijos miesto centre, bet ir šalia įėjimo lankytojus pasitinkančio… ateivio.
Kinijos mokslininkai teigia, kad jų milžiniškas radijo teleskopas „Sky Eye“ (Dangaus akis) galėjo užfikstuoti radijo signalų nuotrupas, kurios atkeliavo iš tolimos nežemiškos kilmės civilizacijos. Įprastai mokslininkai savo atradimus viešina ir jų neslapsto, tačiau šį kartą viskas klostėsi kitaip.
Daugelis žmonių sutinka, kad turėtume stebėti eterį, t.y. ieškoti kitų civilizacijų Visatoje. Vis dėlto žmonės nesutaria, ar turėtume siųsti jiems savo žinutes. Pavyzdžiui, jei civilizacija yra kenkėjiška, ar norime, kad jie žinotų, jog esame čia?
Švyturys galaktikoje: mokslininkai tikisi aptikti nežemiškos kilmės gyvybę – atnaujina žmonijos siunčiamą žinią ateiviams (3)
Tarptautinė mokslininkų komanda suformulavo atnaujintą dvejetainiu kodu užkoduotą pranešimą, kuris galiausiai galėtų būti perduotas nežemiškai gyvybei mūsų galaktikoje. Jame gausu detalių, įskaitant cheminę žmonių sudėtį, Žemės žemėlapį ir net tikslią mūsų vietą Paukščių Take. Kas gali nutikti ne ta...
Mokslininkai kosmoso gelmėse ieško nežemiškos civilizacijos: paaiškino, kaip bandoma užmegzti ryšį ir kokie signalai jau pasiekė Žemę (16)
Nuo seniausių laikų, kiek tik mena žmonijos istorija ir literatūra, mes norėjome rasti kitų, panašių į save. Gali būti, kad tokie norai atsirado (ar išliko) dar iš tų laikų, kai Žemėje vaikščiojo ne tik homo sapiens, bet ir homo neanderthalensis bei kiti žmonių porūšiai, šiandien išlikę tik fosilijų...
Paieškos sistemose „Google Maps“ ar „Google Earth“ mėgėjai aptiko mįslingų struktūrų. Šie objektai – itin atokiose vietose, į kurias patekti ne tik sudėtinga, bet ir pavojinga. Vaizdai, užfikstuoti dirbtiniais Žemės palydovais, žadina vaizduotę – juos atradę teigia, kad tai gali būti neatpažintų skr...
Žmoniją ilgai kamuoja klausimas – ar Visatoje mes vieni? Mokslininkai nežemiškų civilizacijų paieškai skiria didžiulius resursus. Tačiau astrofizikas Paulas Sutteris teigia, kad to daryti nereikėtų.