Temperatūros stulpeliui krentant žemyn, dažnas susiduria ne tik su susilpnėjusiu imunitetu ir dėl to padažnėjusiomis ligomis, bet ir didesniu dantų jautrumu. Geliantis dantų skausmas įkvėpus šalto oro – gana dažnas reiškinys. Ir nors įprastai į odontologo kabinetą skubama patiriant nuolatinį stiprų ...
Dantų balinimas
37 straipsnių
Bananų žievelėse yra daug naudingų medžiagų, todėl jas taip pat galite panaudoti.
Internete netrūksta straipsnių apie dantų balinimą kokosų aliejumi. Toks dantų priežiūros būdas naudojamas pakankamai seniai ir turi teigiamą poveikį ne tik dantims, bet ir dantenoms. Teigiama, kad burnos skalavimas 5–15 minučių kokosų aliejumi padeda nuvalyti akmenis, dėmes nuo dantų emalio. Kaip t...
Dantimis dažnas susirūpina tik tada, kai šiuos ima skaudėti. Iki tol daug žmonių laiko juos savaime suprantama duotybe. Nevengia pakuočių atidarinėti dantimis, ne visada naudoja tarpdančių siūlą, o ir dantų šepetėlį nebūtinai keičia taip dažnai, kaip reiktų.
Norint turėti gražią ir baltą šypseną, reikia ne tik įdėti pastangų, bet ir nesiimti saviveiklos. Neretai dantys balinami namuose dar močiučių naudotomis priemonėmis nesusimąstant, kad trumpalaikis baltumo poveikis dantims gali pakenkti nepataisomai.
Grožio procedūros namuose, kurios padarys daugiau žalos nei naudos: taip gresia susigadinti sveikatą
Vadinamieji namų grožio salonai kartais gali pridaryti ir neplanuotos žalos grožiui bei sveikatai. Apie tai, kas nutinka po nesėkmingų grožio receptų ir kokių procedūrų namie geriau nekartoti, atsako vaistininkė.
Graži ir sveika šypsena – puikios savijautos, geros nuotaikos ir pasitikėjimo savimi pagrindas. Deja, daugybė žmonių skundžiasi ar net jaučia diskomfortą dėl atspalvį pakeitusių, gelsvų dantų.
Dantų geltonavimas – natūralus procesas, bet tai nereiškia, kad negalima jo prilėtinti ar sustabdyti. Kokie įpročiai gali užkirsti kelią pastebimiems dantų spalvos pokyčiams arba padėti susigrąžinti jų baltumą, pranešime žiniasklaidai pasakoja BENU vaistinės ekspertė Ramunė Uosienė.
Žavią šypseną užtikrina ryškiai balti dantys. Kai tik dantys papilkėja ar įgauna gelsvą spalvą, mūsų šypsena iš karto tampa nedrąsi, vengiame šypsotis pilna burna. Tačiau neprotinga vengti reikšti savo emocijas tik todėl, kad gėdijamės savo šypsenos. Todėl visiškai natūralu, kad anksčiau ar vėliau p...
Gydytoja odontologė: neapsigaukite, „balinančios“ dantų pastos nebalina, o jas naudoti būtina saikingai (25)
Dantų balinimas – turbūt viena iš labiausiai aptarinėjamų estetinės odontologijos procedūrų, mat balta šypsena neretai siejama su sveikais dantimis ir su gera žmogaus sveikata.
Natūraliai baltais dantimis pasigirti gali ne kiekvienas, tačiau šiuolaikinės odontologijos galimybės leidžia džiaugtis balta šypsena, siūlydamos ne vieną dantų balinimo būdą. Kokį pasirinkti ir kaip dažnai galima balinti dantis, pataria profesionali burnos ertmės higienistė.
Artėjant Naujųjų metų sutiktuvėms ar įmonės šventiniam vakarėliui, paskutinę dieną susigriebiate, kad jūsų dantys – ne tokie tobuli, kaip norėtumėte. Ar įmanoma skubiai, saugiai ir profesionaliai išbalinti dantis?
Julia Roberts išdavė savo grožio paslaptis: 50-metė naudoja ir kiekvienai moteriai pasiekiamas priemones (20)
Per daugelį metų Julia Roberts išdavė ne vieną grožio, sporto ir mitybos paslaptį – ir nė viena iš jų neatrodė neįgyvendinama. Kaip ir kitos įžymybės, J. Roberts už savo išvaizdą yra dėkinga klasikinei sveikos mitybos ir sporto kombinacijai. Tačiau tai ne viskas. „E! News" surinko J. Roberts patarim...
Jog šventinę dieną balta suknelė ar marškiniai nenustelbtų šypsenos, verta pasidomėti dantų balinimo galimybėmis. Kol vieni išbando įvairius jų balinimo būdus namuose, kiti šį reikalą patiki patyrusiam specialistui.
Yra trys įprasti produktai, kurie nekainuoja tiek, kiek dantų balinamosios priemonės, ir nekenkia emaliui, LRT televizijos laidoje „Klauskite daktaro“ sako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas. Be to, priduria medikas, jie ne tik balina dantis, bet ir burnoje naikina...
Laimingas tas, kuriam gamta padovanojo akinamai gražią šypseną. Deja, daugelis žmonių tuo pasigirti negali – skundžiasi sugedusiais, nuskilusiais, patamsėjusiais, kreivai išaugusiais dantimis.
Yra dalykų, kurie tarsi šaukte šaukia „Nekiškite manęs į burną!“. Anglis yra vienas iš jų. Tačiau tuo metu, kai aktyvuota anglis – itin porėtos struktūros apdoroti kokosų kevalai, mediena ar durpės – įsiveržė į grožio produktų, ledų ir valiklių pasaulį, atrodo, kad viskas yra priimtina.
Dantų balinimas – viena kosmetinio dantų gydymo procedūrų. Ką verta apie šią procedūrą žinoti?
Lyg apelsino žievelė besilupantis dantų emalis, jautrios dantenos, sudirgusi gleivinė ar skirtingų spalvų dėmėmis „išmušti“ dantys – tokį poveikį gali sukelti savarankiškos dantų balinimo procedūros.
Šiais laikais, kai tokia didelė odontologinių paslaugų pasiūla, žmonės nebežino, kas yra tiesa, ką daryti išties būtina, o kas tik reklama. Itin daug klausimų sukelia burnos higiena bei dantų balinimas. Į keletą jų pasiryžusi atsakyti burnos higienistė Indrė Dautartienė.