Žinome posakį „esu tai, ką valgau“, kurį šiandien gali drąsiai patvirtinti ir neuromokslas. Maisto rūšys, kategorijos ir mitybos rekomendacijos pagal smegenų-žarnyno ašies metodiką. Apie tai pasakoja Dr. Karelas Adambergas.
forumas pauzė
13 straipsnių
Jauniausia Baltijos šalyse savarankiškai tapusi milijonierė Kristel Kruustuk yra puikus pavyzdys kaip aistra darbui, ryžtui ir žinioms mus per trumpą laiką gali nuskraidinti iki svajonės.
Šiuolaikinė karta jau gimsta su visomis socialinių tinklų galimybėmis ir rizikomis. Kaip galime padėti ne tik savo vaikams, tačiau ir sau, kuomet socialiniai tinklai tampa savivertės, mobingo ar psichologinio smurto įrankiu?
Jau keletą metų namai mums yra tapę daug daugiau nei patalpa, kurioje gyvename. Tai mūsų darbo, laisvalaikio ir svarbiausia – visų mūsų jausenų vieta.
Garsioji Pija yra davusi ne vieną interviu. Tačiau praėjus daugiau laiko po rezonansiniais tapusių verslo iššūkių, Pija kaip niekad nuoširdžiai dalijasi ką teko patirti sprendžiant „CityBee“ ištikusias krizes ir kokias pamokas ji ir visa komanda išmoko.
Veikiami pastarųjų metų įvykiu, retas kuris mėgaujamės miegu. Tačiau vis dažniau kalbame apie tvarią lyderystę ir emocinį intelektą. Neuromokslininkė aiškiai pabrėžia – be kokybiško miego, sunkiai galima įsivaizduoti minkštųjų įgūdžių puoselėjimą.
Neretai pamirštame vieną iš svarbiausių meno funkcijų – inspiruoti, priversti smegenis veikti nestandartiškai ir kūrybiškai bei tokiu būdu skatinti mus ieškoti naujų sprendimų tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle.
Nenuostabu, kad naujojo pasaulio tvarka iš organizacijų vadovų reikalauja naujo požiūrio, naujos strategijos ir naujų kompetencijų. Apie tai, kaip kurti tvarų santykį organizacijose, jį puoselėti ir vystyti diskusijoje idėjomis dalinasi verslo, visuomeninių organizacijų ir investavimo lyderiai.
Didžiausios pasaulio korporacijos fokusą nuo techninių ir profesinių žinių suka minkštųjų įgūdžių ir emocinio lyderių intelekto lavinimo link. Tam tikra prasme šie įgūdžiai tampa naujuoju 21 amžiaus vadovavimo standartu. Mintimis ir idėjomis apie tvarią lyderystę dalijasi „Google“ įkurtos emocinio i...
Tarsi iš Andriaus Mamontovo dainos galima pacituoti eilutę „norint keist pasaulį – keisk pirmiau save“. Tačiau vidiniai asmenybės pokyčiai neretai tampa didžiausiu iššūkiu. O tai, jog šiuos pokyčius reikia derinti ir su organizacijų vertybėmis bei misija, tokios transformacijos kompleksija, rodos, n...
Kad ir kaip sudėtingai skamba žmonių emocijos ir jų supratimas, net ir čia galima kliautis duomenimis. Ką rodo startuolio „Mindletic“ surinkti duomenys apie darbuotojų emocinę sveikatą ir kaip juos interpretuoti? Įžvalgomis anglų kalba dalijasi startuolio vadovė ir organizacijų tyrėja Ieva Vaitkevič...
Atida (angl. mindfulness) – pati populiariausia, mokslo pripažinta ir pasaulio lyderių naudojama streso ir nerimo valdymo technika. Atidos mokytojas, psichologas Paulius Rakštikas kviečia atidžiai atsigerti kavos ir pažinti šią paveikią emocijų valdymo techniką.
Karinė pramonė ir verslas dažniausiai viena iš kitos nuolatos mokosi. Nuo strategijos iki taktikos, nuo planavimo iki veikimo. Apie konkrečius ir realiame gyvenime panaudojamus planavimo ir tikslų kėlimo pavyzdžius pasakoja lyderystės mokytojas, knygos autorius majoras Linas Dungveckis. Jį kalbina p...