Nuovargis, bendras silpnumas, mieguistumas, dėmesio koncentracijos sutrikimas, būsena „lyg alpsiu“, spengimas ausyse, šąlančios galūnės, slenkantys plaukai, raumenų spazmai, nors magnis vartojamas ne vieną savaitę, oro trūkumas fizinio krūvio metu, padažnėjęs pulsas, kai ramiai sėdint širdis muša 80...
geležies įsisavinimas
8 straipsnių
Šią daržovę žino kiekvienas lietuvis, tiesa, mėgsta ne visi – vieni be jos neįsivaizduoja pavasarinių salotų, kitiems savitas, ryškus skonis – ne prie širdies, nors būtent šiam svarbiam organui naudingos tam tikros joje esančios medžiagos. Dietologai pataria dėti jos į įvairius patiekalus bei įprast...
Parduotuvėse pasirodę pirmieji švieži ridikėliai ir salotos praneša apie artėjančio pavasario pradžią. Artėja laikas, kuomet galėsime praturtinti savo mitybą vitaminais, mineralais ir kitomis medžiagomis. Tačiau ar pagerės jūsų sveikata nuo pavasario gėrybių?
Intraveninė terapija arba paprastai tariant lašelinė – anaiptol nėra naujas metodas, tam tikromis aplinkybėmis siekiant geresnės paciento savijautos. Tačiau vaistas gali būti nuodu ir atvirkščiai.
Žaliąją arbatą ekspertai giria kaip sveikatai itin naudingą antioksidantų šaltinį, tačiau laboratoriniai tyrimai su pelėmis atskleidė, kad žalioji arbata ir geležies papildai – ne pats geriausias derinys, skelbia futurity.org.
Mažakraujystė arba anemija yra tokia liga, kuomet hemoglobino kiekis kraujyje nukrinta žemiau normos ribos. Dėl to sumažėja deguonies pernešimas krauju į organizmo audinius ir žmogus iš pradžių jaučia silpnumą, galvos svaigimą, o vėliau jam darosi sunku ne tik dirbti, bet ir judėti.
Dalinamės keliais receptais ir patarimais, kuriuos esame pačios išbandžiusios ar apie jas teigiamai atsiliepė mūsų skaitytojos.
„Klausk vaistininko“ rubrikoje skaitytojas nerimauja, kad kraujo tyrimų rezultatai parodė žemą hemoglobino kiekį. „Ką turėčiau daryti?“, - domisi jis.