Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt

125 straipsnių

Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt (g. 1982 m. lapkričio 12 d. Kaune) – Lietuvos buriuotoja, pirmoji Lietuvai iškovojusi olimpinį medalį (sidabras) buriavime, pasaulio ir daugkartinė šalies čempionė.

LTeam.lt, Jaunius Sarapas

8 žiemos ir 7 vasaros olimpinės žaidynės bei jose iškovoti 25 medaliai – toks geriausių šalies atletų įspaudas didžiausiame pasaulio sporto renginyje per 30 atkurtos Lietuvos nepriklausomybės metų. Kovo 11-ąją, minint mūsų valstybės jubiliejų, LTOK.lt nusprendė prisiminti skambiausias Lietuvos perga...

Lietuvos buriuotojų sąjunga paskelbė geriausius 2016 metų buriavimo sporto atstovus. Tarp jų – olimpiečiai Gintarė Volungevičiūtė Scheidt bei Juozas Bernotas ir jachtos „Keturi vėjai“ (kpt. Adomas Janulionis) įgula, pasaulio ORC čempionate šiemet pasiekusi aukščiausią poziciją Lietuvos buriavimo ist...

Tomas Gaubys

Lietuvos buriuotoja Gintarė Scheidt Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių „Laser Radial“ klasės varžybų finaliniame (medalių) plaukime antradienį finišavo ketvirta ir galutinėje įskaitoje užėmė septintą vietą.

Lietuvos buriuotoja Gintarė Scheidt Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių „Laser Radial“ klasės varžybose po penktadienį vykusių septinto ir aštunto plaukimų bendroje įskaitoje nukrito į septintą poziciją ir gerokai sumažino savo galimybes tapti olimpiados medalininke.

Lietuvos plaukikas 21-erių metų Danas Rapšys 200m nugara rungties ketvirtame plaukime finišavo paskutinis aštuntas ir į pusfinalį nepateko. Panevėžietis nuotolį įveikė per 1 min. 59 ir 58 sek. ir bendroje atrankos įskaitoje buvo 21-as tarp 26-ių dalyvių.