Cezaro salotos niekada nepabosta. Pasigaminkite jų – tai sveika, sotu ir maistinga. Gaminant cezario salotos itin svarbus padažas.
grietinė
516 straipsnių
Grietinė – pieno riebalų ir rūgščių emulsija vandens pagrindu; rauginto pieno produktas. Pienarūgščio skonio ir kvapo, konsistencija nuo tirštos iki kreminės, spalva nuo baltos iki kreminės.
Šis obuolių pyragas su varške – išskirtinis. Jame dera traškumas, minkšta ir puri varškės masė bei gaivumo suteikiantys obuoliai. Garantuojame – obuolių pyrago receptą tikrai išsisaugosite.
Be abejonės, skaniausia ruošti iš jaunų daržovių – jos cukinijų blynams tinkamiausios. O pagardinti cukinijų blynus galite įtarkuodami morką – garantuojame, kad patiks. Cukinijų blynus valgykite su grietine ar jogurtu.
Pietums – makaronai su vištiena, pagardinti morkomis. Švelnus patiekalas, kuriam grietinėlė suteiks kone šilkinį skonį. Makaronai su vištiena – itin gardus patiekalas.
Pikantiški pyragai – puikus būdas į racioną įtraukti daržovių. Vienas tokių – prancūziškas pomidorų ir cukinijų pyragas. Daržovių pyragams galite naudoti pačias įvairiausias gėrybes – pradedant špinatais ar pomidorais ir baigiant lietuvių pamėgtomis bulvėmis. Jeigu norite, kad pyragai būti ne tik sk...
Desertui kviečiame išsikepti varškės pyragą. Tai puikus biskvito ir varškės derinys. Varškės pyragas skanus ir vienas, tačiau labai gardu su aviečių ir ledų padažu.
Puikiai paruoštas befstrogenas negali nepatikti. Minkšta sultinga mėsa gardžiame padaže. Patiekite befstrogeną su mėgiamu garnyru.
Užsimanius gardaus tiramisu nebūtina gaminti visą tortą. Puiki išeitis – ruošti desertą nedideliuose indeliuose. Tokį tiramisu ir valgyti patogiau, ir gražiai atrodo.
Virti varškėčiai – greitai paruosiamas, lengvas patiekalas. Jis niekada nenusibosta, ir valgo jį tiek maži, tiek dideli. Virtus varškėčius valgykite su grietine, jogurtu ar sviestu.
Šį bulvių apkepą tikrai pamėgs tie, kurie neįsivaizduoja virtuvės be bulvių patiekalų, tačiau norėtų atnaujinti valgiaraštį. Minkštas, kvapnus apkepas apskrudusiu paviršiumi nepaliks abejingų. Bulvių apkepą patiekite su lašiša.
Kibinų būna įvairių skonių – su skirtingais priedais. Gal dėl to jie tokie mėgiami. Šįkart rekomenduojame paskanauti kibinų su grybais – neabejojame, kad tikrai patiks.
Jei turite vištienos filė, gaminkite ją su česnakiniu grybų padažu. Patikiname: bus be galo skanu. Patiekdami vištienos filė apibarstykite žalumynais.
M4gstantieji lietuvišką virtuvę nėra abejingi cepelinams. Gaminame su mėsa, grybais, o šįkart – su varške. Patiekite cepelinus su grietine ar spirgučių padažu.
Tradicinio šakočio namuose išsikepti greičiausiai nepavyks. Tačiau kuo puikiausiai galima iškepti tokį pat skanų šakočio pyragą, nė kiek neprastesnį už raguotąjį skanumyną.
Pievagrybių sriuba – neabejotinai viena aromatingausių. O jei dar pagardinta pelėsiniu sūriu – visa skonių puokštė garantuota! Papuoškite pievagrybių sriubą svieste apkeptomis pievagrybių riekelėmis ir šalavijo šakele.
Bulvių apkepas patogus tuo, kad paruoštą patiekalą pakanka pašauti į orkaitę ir pamiršti tol, kol iškeps. Iškepusį bulvių akepą apibarstykite žalumynais ir valgykite su mėgiamu padažu ar grietine.
Mielinius blynus valgome nedažnai, o kai ruošiame, stengiamės juos pagaminti kuo palankesnius sveikatai. Todėl į tešlą įdedame tarkuotų morkų. Bus tikrai skanu! Mielinius blynus valgykite su grietine ar mėgiamu pagardu.
Kibinų mėgėjams – dar vienas receptas. Šįkart – su rikotos sūrio ir špinatų įdaru. Tikrai pamėgsite šiuos sodraus skonio kibinus.
Vaflių receptas – labai senas, bet geras, niekada nenusibosta. Išsisaugokite šį vaflių receptą – vafliukai labai skanūs, tikra nostalgija.
Šiems dešrainiams pagaminti užtruksite vos 15 minučių. Jei nemėgstate aštriai, chalapos paprikos nedėkite. Dešrainius patiekite vos juos paruošę.