Lietuvoje uždaromos prekės ženklo „Esprit“ drabužių parduotuvės. Numatyta, kad paskutinė parduotuvės Vilniaus „Panoramoje“ darbo diena yra rugpjūčio 21-oji, o likusios dvi parduotuvės Kaune, tikėtina, dirbs kiek ilgiau.
Honkongas
694 straipsnių
Honkongas – specialusis administracinis regionas Azijoje. Iki 1997 metų Honkongas buvo Jungtinės Karalystės kolonija. Pagal Jungtinės Karalystės ir Kinų Liaudies Respublikos 1984 metų susitarimą, Honkongas išlaikys autonomiją 50 metų po kolonijos perleidimo, taigi iki 2047 metų. Šiuo metu galioja „vienos šalies – dviejų sistemų” tvarka, pagal kurią Honkongas gali turėti nepriklausomas įstatymų leidžiamąsias, vykdomąsias bei teismines valdžios struktūras.
Honkongas pirmą kartą skraidino dronus virš Viktorijos uosto, minint Choon Ung šventę.
Honkongui pasirodė „neįtikėtina“, kad „Google“ 2022 m. atmetė jo prašymą pašalinti iš paieškos rezultatų populiarią protesto dainą. Šiandien valdžia taiko technologijų kompanijai teisinį spaudimą, kad ši ištrintų dainą iš miesto interneto.
Honkongą penktadienį užliejo smarkiausios per beveik 140 metų liūtys, dėl jų miesto gatvės ir kai kurios metro stotys atsidūrė po vandeniu, o mokyklos buvo uždarytos.
Honkongo policija sekmadienį, per 34-ąsias Tiananmenio aikštės žudynių metines, sulaikė keletą aktyvistų pasisakančių už demokratiją.
Kriptovaliutų įmonės, kurios veržiasi į Honkongą, miestui atvėrus savo duris iškamuotam sektoriui, atranda čia netikėtą potencialios paramos šaltinį: Kinijos valstybinius bankus.
Londone važinėti benzinu varomu automobiliu kainuoja brangiau nei bet kuriame kitame pasaulio mieste, išskyrus Honkongą, rodo naujausio reitingo duomenys. Taip yra iš dalies dėl perkrautų sostinės kelių.
Aukcione Honkonge personalizuotas valstybinis automobilio numeris buvo parduotas už 25,5 mln. Honkongo dolerių (3,2 mln. JAV dolerių) – tai antras visų laikų didžiausias kainos pasiūlymas mieste, kur dažnai pamatysi akį traukiančius ar netgi gluminančius automobilių numerius.
Honkongas išdalys 500 tūkst. lėktuvo bilietų, taip tikėdamasis pritraukti jam labai reikalingų lankytojų, – tai ketvirtadienį pristatytos pasaulinės reklaminės kampanijos dalis.
Prisimenate ne taip seniai vykusį skandalą, kai Lietuva leido Vilniuje įsikurti Taivano atstovybei ir užsitraukė didžiulį Kinijos pyktį? Aišku, kad pamenate, tai įvyko ne taip jau ir seniai, tiesiog netrukus po to prasidėjusi Rusijos agresija Ukrainoje šį įvykį smarkiai pritemdė. Ir ne tik šį, į neb...
Kinų virtuvės mėgėjams vietų pavalgyti Lietuvoje gali sumažėti, nes prisikviesti naujų kinų virėjų praktiškai nebeįmanoma. Dėl šios priežasties kai kurios maitinimo įstaigos jau užvėrė duris, o restoranų šeimininkai dėl to kaltina ir koronaviruso pandemiją, ir Lietuvos valstybės politiką Kinijos atž...
Honkongo ekonomika prarado apytikriai 27 mlrd. JAV dolerių potencialaus augimo dėl pandemijos ir griežtų „Covid“ apribojimų padarinių, praneša „Natixis SA“.
Honkongo „Happy Valley“ hipodrome alus vėl liejasi laisvai. Neonais mirgančiame Lan Kwai Fong rajone iš klubų sklinda tranki muzika. Netgi „Sevens“ – kasmetinė regbio fejerija, kelis dešimtmečius fiksavusi hiperkinetišką miesto gyvenimo būdą – pagaliau ir vėl sugrįžo.
Honkongo būsto kainų nuosmukis ateinančiais metais tik gilės, tam, anot investicinės bankininkystės įmonės „Natixis“, didžiausios įtakos turės trijų veiksnių kombinacija: kylančios skolinimosi kainos, recesija ir gyventojų egzodas.
Honkongas nebegali pasigirti brangiausiu pasaulyje mažmeninės prekybos rajonu, nes nuomos kainos čia smuktelėjo dėl griežtų „Covid“ taisyklių ir lankytojams taikomų apribojimų.
Honkongo generalinis direktorius Johnas Lee pristatė išsamų planą, kaip privilioti talentus atgal į miestą ir palengvinti būsto problemas, siekdamas sugrąžinti jo, kaip klestinčio tarptautinio finansų centro, statusą.
Rusijos kompanijos, atkirstos nuo Vakarų finansų sostinių, kaip alternatyvą tiria Honkongą. Tai paskatino JAV pareigūnų susirūpinimą, kad Azijos finansų centras taps prieglobsčiu verslams, kuriems dėl karo Ukrainoje taikomos sankcijos.
Dėl koronaviruso pandemijos užsienio keliautojų srautas į Honkongą smuko iki rekordinių žemumų. Siekdama išspręsti problemą ir sugrąžinti turistus, vietos valdžia nusprendė pradėti precedento neturinčią akciją, rašo „Bloomberg“.
Po daugiau nei dvejus metus pasienyje galiojusių COVID-19 apribojimų, Japonija spalio mėnesį visiškai atsivers užsienio turistams.
Sunkią vaikystę išgyvenęs alytiškis Karolis šiandien sėkme mėgaujasi Niujorke: lietuviams turi kelis labai svarbius patarimus (3)
Su žmona Manhatane gyvenantis Karolis Navickas nesutinka su nuomone, kad Niujorkas yra vienišių ir karjeristų miestas. Labiausiai Niujorkas jį stebina savo įvairove ir galimybėmis būti tuo, kuo nori, – čia nėra ribų ar limitų. Pasak jo, šiame mieste gyvena visokių žmonių, kokių tik galima įsivaizduo...