Atsakymą į šį klausimą rado DELFI ir „Gemius“. Pirmasis naujas idėjas pritaikė „Danone“ prekės ženklas, kuris iki tol reklamos biudžetus skirdavo televizijai.
Išlaikyk ritmą
29 straipsnių
Svarbiausia gyvenime - saikas, nes viskas, ko yra per daug, sukelia problemas. Juk net toks sveikas dalykas kaip obuoliai turi savo energetinę vertę, tad iškrovos diena su 5 kg obuolių vargu ar duotų norimą rezultatą. Bet šįkart - ne apie juos, o apie maistą, kurį, norint mesti svorį, derėtų iš viso...
Mūsų medžiagų apykaita priklauso nuo kelių veiksnių. Kai ko mes negalime pakeisti, pavyzdžiui, savo lyties, amžiaus ar genų (nustatyta, kad moterų medžiagų apykaita yra lėtesnė, be to, ji lėtėja senstant), tačiau daug kas priklauso nuo mūsų įpročių.
Turbūt daugelis iš mūsų esame patyrę poatostoginį liūdesį, kaip po saulėtų atostogų tenką grįžti atgal į namus, atgal į darbą. Poatostoginis liūdesys pasunkina grįžimą atgal į rutiną, atgal į darbus, mokslus, kartais sukelia netgi depresiją ir sunkesnę readaptaciją prie įprastinės aplinkos. Ne veltu...
Moterys neretai mano, kad jėgos treniruotės yra išimtinai vyrų užsiėmimas ir atsisako jų, siekdamos savo svajonių figūros kitais būdais. Tačiau be jėgos treniruočių vargu ar gebėsite priartėti prie idealo: kardio treniruotės padeda numesti svorio, o norint pasiekti norimo raumenų reljefo, reikia ryž...
„Tyrimais nustatyta, kad ilgiau gyvena tie žmonės, kurie, palyginus su bendraamžiais, vartoja mažiau kalorijų. Kiti du labai svarbūs ilgaamžiškumo indikatoriai - žemesnė kūno temperatūra ir žemesnis insulino kiekis kraujyje, - DELFI teigė gydytoja dietologė Daiva Pipiraitė.
Lytiniu keliu plintančios infekcijos net šiuolaikinėje visuomenėje laikomos „gėdingomis“ ir tebesiejamos su laisvo elgesio merginomis. Turbūt bus įdomu sužinoti, kad 80 proc. žmonių nors kartą savo gyvenime yra sirgę viena ar kita lytiškai plintančia liga (LPL).
Mažam vaikui atostogų kelionė automobiliu gali būti itin džiaugsminga ir įdomi, tačiau vaikams sedėti vienoje vietoje ir matyti tuos pačius vaizdus dažniausiai labai greitai pabosta ir jie arba užmiega, arba tampa itin irzlūs. Kokią veiklą sugalvoti vaikui kelionės metu, kad ji taptų įsimintina ne t...
Vasaros metas - didelių maisto pagundų metas. Kepsniai, šašlykai, traškučiai, ledai, alus ir panašiai - mums atrodo, kaip įprasti vasaros stalo atributai susitinkant su draugais ar iškylaujant.
Dauguma mūsų – savamoksliai plaukikai. Ir ne visi turi galimybių tobulintis padedant profesionalams. Tačiau DELFI siūlo išeitį: taisyklingo plaukimo pamokėlė gal ir nesuteiks visų reikalingų žinių, bet užves ant teisingo kelio.
Mes visi norime seksualaus plokščio pilvuko, ypač vasarą, ir sutinkame dėl to pasistengti. Tačiau dauguma žmonių persistengia nežinodami, kokios priežastys nulemia pilvo augimą
Vasara - festivalių, išvykų į gamtą ir stovyklavimo metas. Dauguma mūsų yra pripratę miegoti tyloje, žinoma, su patogia pagalve po galva ir ant minkšto čiužinio. Dėl nakvynės gamtoje deja tenka atsisakyti kelioms naktims šios prabangos.
Vaisiai - skaidulų, mineralų ir vitaminų šaltinis, kuris dar ir pristabdo senėjimą. Tačiau per didelis vaisių vartojimas, ir ypač kai kurie jų, trukdo palaikyti lieknas kūno formas. Drauge su gydytoja dietologe Daiva Pipiraite DELFI palygino vaisių kaloringumą ir išmatavo, koks kiekis obuolių, greip...
Dietologams žinoma: vyrai ir moterys skirtingi, todėl turėtų skirtingai maitintis. Kaip rodo patirtis, maistu piktnaudžiaujama taip pat skirtingai. Vyrams auga alaus pilvukai, moterims apvalėja šlaunys ir klubai. DELFI domėjosi, kokį maistą reikėtų rinktis moterims ir ko šiukštu nevalia vyrams.
Išmanieji telefonai, nešiojamieji kompiuteriai, planšetės. Kuo šie įrenginiai tampa vis galingesni ir labiau prieinamesni, tuo daugiau darbuotojų siekia galimybės pasprukti iš ofiso ir dirbti namuose arba keliaujant.
Ar norėtumėte pakenkti savo sporto treniruočių rezultatams, valgydami ką nors iš šių produktų?
Iškrovos dienas vieni giria, kiti peikia, o kaip yra iš tiesų? Jeigu jos laikysitės reguliariai kartą per savaitę, tai tikrai nepakenks. Štai visi argumentai už ir prieš.
Atminkite vieną labai svarbų dalyką - saugus įdegis neegzistuoja. Eidami kaitintis saulėje, jūs rizikuojate, kad jūsų oda greičiau susiraukšlės, greičiau pasens, atrodys nešvari (kai ims luptis), rizikuojate įdegti skaudžiai, o dar labiau rizikuojate susirgti odos vėžiu.
Ne specialistui suprasti, kiek kilokalorijų (kcal) slypi kokteilio stiklinėje – misija neįmanoma. Kaip pripažįsta dietologai, lengvabūdiškas gėrimų vartojimas tik iš pirmo žvilgsnio nekaltas. Kai kurių gėrimų kaloringumas gali prilygti geriems pietums.
Baseine plaukiojimo treniruotes pradėjusiam lankyti 31 metų Renatui atrodė, kad jis moka plaukti. „Bet kai atėjau į treniruotę, supratau, kad ne. Noras išmokti taisyklingai plaukti kilo dėl to, kad taip sveikiau ir nugarai, ir rankoms, ir pečiams. Draugas jau seniai vaikščiojo į treniruotes, o aš ne...