JAV bankininkystės milžinė „JPMorgan Chase“ padavė į teismą savo klientus, kuriuos kaltina nelegaliai gavus šimtus tūkstančių dolerių iš bankomatų, pasinaudojus technine klaida, apie kurią sklandė žinia socialiniame tinkle „TikTok“. Iš viso tokiu būdu išsigryninta pinigų suma siekia net 660 tūkst. J...
JPMorgan Chase
145 straipsnių
„JPMorgan Chase & Co.“ – stambus JAV bankas, įsteigtas 1799 m. Bendrovė yra viena svarbiausių finansinių paslaugų tiekėjų JAV rinkoje, turinti 2 trilijonų JAV dolerių turtą ir didžiausią rinkos kapitalizaciją. „JPMorgan Chase“ yra trečias pagal turimų indėlių vertę tarp JAV bankų, šiuo rodikliu atsiliekanti tik nuo „Wells Fargo“ ir „Bank of America“ bankų.
Po to, kai „JPMorgan Chase“ praėjusiais metais nutraukė ryšius su Jungtinės Karalystės labdaros fondu, kurį įsteigė turtingiausias – šiuo metu sankcionuotas – Rusijos milijardierius, „Barclays“ ėmėsi jį remti.
Akcijų rinkos pasuko žemyn: „S&P500“ -0,62 proc., „Nasdaq“ – 0,63 procento.
Grėsmingos prognozės kol kas neišsipildo: didžiausia pasaulio ekonomika atsilaikė, bet ar ilgai? (5)
Kietasis nusileidimas kol kas aplenkia Jungtinių Amerikos Valstijų ekonomiką. „Delfi“ kalbinti ekspertai teigia, kad skubi centrinio banko intervencija, išskirtinė padėtis darbo rinkoje, Amerikos korporacijų sėkmė yra tik keli veiksniai, leidžiantys atsargiai prognozuoti, kad valstybei anapus Atlant...
Turtingiausių pasaulio valstybių laukia ekonominių įtampų kupina vasara.
Jungtinėse Amerikos Valstijose žlugus dar vienam bankui, panašių pranešimų galima sulaukti ir ateityje, mano ekonomistai, kol kas neskubantys skambinti pavojaus varpais. Pasak jų, Europos Sąjungoje tokių bankrotų tikimybė maža. Kita vertus, Senojo žemyno ekonomikoms įvykiai Amerikoje toli gražu nėra...
JAV iždo pinigai gali baigtis jau po mėnesio.
Pirmadienį JAV valdžios institucijos perėmė „First Republic Bank“ kontrolę ir didžiąją dalį aktyvų pardavė bankui „JPMorgan Chase“, – ši griūtis yra antras didžiausias visų laikų JAV bankų bankrotas.
JAV bankininkystės milžinė „JPMorgan Chase“ perims didžiąją dalį sunkumų ištikto Kalifornijos banko „First Republic“. Tai pirmadienį pranešė Federalinis indėlių draudimo fondas (FDIC). Bus perimti visi indėliai ir praktiškai visas turtas.
„S&P 500“ keturių iš eilės teigiamų pokyčių serija nutrūko – vakar indeksas smuktelėjo 0,58 proc., atsinaujinus investuotojų susirūpinimui dėl JAV finansinio sektoriaus būklės.
Dėl kylančių palūkanų normų bankai tapo pažeidžiami. Laikas koreguoti sistemą – dar kartą.
„S&P 500“ nukrito į septynių savaičių žemumas.
FTX patarėjai teigia, kad bankrutavusi kriptovaliutų kompanija yra įsiskolinusi svaiginančiai firmų įvairovei, įskaitant „Goldman Sachs Group“, „JPMorgan Chase“ ir „Wells Fargo“, kaip rodo teismo dokumentai.
JAV vartotojų nuotaikų rodiklis metų pradžioje gerokai viršijo lūkesčius.
Jei akcijų rinkose 2022-ieji buvo liūdni, tai kriptovaliutoms jie buvo katastrofiški. Tačiau analitikai rinkoje vis dar nemano, kad bitkoinas pasiekė dugną.
Dar kiek daugiau nei prieš savaitę FTX buvo laikoma trečia pagal dydį kriptovaliutų birža pasaulyje, o jos vertė geriausiais laikais siekė 32 mlrd. JAV dolerių. Biržos įkūrėjas Semas Bankmanas-Friedas per trejus biržos veiklos metus sugebėjo pritraukti daugybę garsių investuotojų iš viso pasaulio. Į...
Нападение России на Украину поставило и без того потрепанную мировую экономику на грань финансового и экономического кризиса. Тревожные сигналы надвигающегося спада появляются все чаще. Экономисты и чиновники один за другим предупреждают: кризиса не избежать, вопрос только в том, насколько глубоким ...
Rizikos kapitalo finansavimo, numatyto skaitmeninių aktyvų sektoriui, sumažėjimas yra naujausias ženklas, kad kriptovaliutų rinkų gali laukti ilgesnis nuosmukis.
Galvojantiems apie portfelio formavimą ateinantiems penkeriems metams finansų sektoriaus, ypač JAV bankų, akcijos, nors itin neatpigusios, atrodo įdomiai. Nes šis sektorius yra vienas iš tų, kuriam palūkanų normų augimas vidutiniu laikotarpiu daro teigiamą įtaką. Žurnalas „Investuok“ plačiau analizu...
Buvęs JAV viceprezidentas Alis Goras, tapęs klimato aktyvistu, teigė, kad investuotojai tampa vis nekantresni dėl galimo „žaliojo smegenų plovimo“ įrodymų, nes atsiranda ženklų, kad kai kurių finansų pramonės atstovų prisiimti „grynojo nulio“ įsipareigojimai nėra patikimi.