Mėgstančius įvairius užkandžius kviečiame pasilepinti traškiais svogūnų žiedais. Šis gardus užkandis maloniai nustebina ne vieną. Traškius svogūnų žiedus rekomenduojama patiekti su majonezo padažu.
Kajeno pipirai
29 straipsnių
Keto dieta dabar ant bangos visame pasaulyje. Deja, susižavėjimas šia madinga dieta Klarai Richmond baigėsi ligoninėje.
Vaida Kurpienė patarė, į ką atkreipti dėmesį renkantis svarbiausią virtuvės prieskonį – „juodąjį auksą“ (16)
Nors pipirų yra net rečiausiai gaminančio kulinaro virtuvėje, retas apie šį prieskonį galėtų pasakyti daugiau nei porą sakinių. O, pasirodo, apie „juodąjį auksą“ (kuris būna ir baltas, ir žalias, ir rausvas) galima kone knygas rašyti – vienas seniausių pasaulyje žinomų prieskonių turi tiek spalvingą...
Vakar kiek padauginote, o šį rytą tenka mokėti už linksmybes? Nesikrimskite. Neskatiname jūsų prarasti saiko, bet jei jau taip nutiko, žinokite – yra 30 maisto produktų, kurie padės pasijusti geriau. Tarp jų, beje, ir kiaušiniai.
Turite silpną imunitetą ar tiesiog norite pasiruošti netikėtai žiemą Jus galintiems užklupti virusams? Viską, ką reikia žinoti apie imuninę sistemą ir kaip ją stiprinti, rasite žemiau.
Saldžiai aštrus krevečių užkandis dera su citrina ir ilgu traškiu batonu. Vietoj didžiųjų krevečių galite naudoti ir vėžių uodegėles.
Ėrienos bei avienos patiekalai – populiariausi Didžiojoje Britanijoje. Anglijoje yra net britiškoji avių auginimo paramos organizacija. Tad avieną britai tikrai moka gerai paruošti.
Indiška virtuvė visada kvepia kariu. Bet ar iš tikrųjų žinote, kas yra karis? Ne, tai ne augalas. Tai ne prieskoninė daržovė ar kita žolė... Karis – tai daugelio prieskonių mišinys. Kario milteliai atsirado apie XVIII a. Manoma, jog pirmąjį prieskonių mišinuką paruošė Indijos pirkliai ir pardavė nam...
Daržovių blynelius dažniausiai kepame iš moliūgų, cukinijos, kartais morkų. Šis receptas neįprastas, bet puikiai tinkantis kaip pietums, taip ir vakarienei.
Vasara – lengvų ir nesunkiai gaminamų patiekalų metas. Šiuo laikotarpiu itin populiari yra žuvis, kurią nesunku paruošti, o iškepti užtrunka nedaug laiko. Siūlome pasigaminti dorados barbekiu. Skaniai pamarinuota ir iškepta ant sprangsinčių žarijų ši žuvelė nustebins jus ir jūsų svečius. Šios puikio...
Dažnai kebabas asocijuojasi su greito maisto kultūra. Miestuose jie užvaldę naktinio gyvenimo kultūrą, o ir jų kainos paprastai nesikandžioja. Kita medalio pusė – stebuklingi kebabo padažai. Jų gausa ir įvairovė leidžia „nusukti“ mėsos ar kitų ingredientų kokybę. Tačiau nereikia savęs apgaudinėti – ...
Česnaką, kaip labiausiai mus „gydančią“ daržovę, vertino Antikos laikais. Gyrė jį ir prancūzų chemikas, mikrobiologas Louis Pasteur, lyginandamas jo savybes su penicilino poveikiu žmogaus organizmui. Ir dar tvirtinama, kad česnako garai nužudo bakterijas net 20 cm spinduliu.
Broliai Grimai yra aprašę seną vokišką XIII a. legendą apie fleitininką ir žiurkes. Pasak jos, Hamelno miestas (Žemutinė Saksonija) klestėjo ir garsėjo grūdų prekyba. Tačiau 1284 m. miestą užpuolė žiurkės ir ėmė naikinti dideles grūdų atsargas.
Ar žinojote, kad XVII a. prancūzų botanikas Joseph‘as Pittonde Tournefortas pomidorus laikė nuodingais ir vadino juos „vilko persikais“ (nes jie buvo apvalūs, kaip persikai ir jais „naikindavo“ vilkus).