Neseniai Kinija išdalijo nemažai pažadų sustiprinti ekonomikos atsigavimą ir pagerinti verslo aplinką, nes susirūpinimas dėl augimo perspektyvų vis auga.
Kinijos liaudies bankas
11 straipsnių
Kinija didžiuojasi tvirta, nesvyruojančia lyderyste ir stabiliu ekonomikos augimu. Dėl to linkstama spėti, kad jos prognozės optimistinės. Visgi per pastaruosius mėnesius antra pagal dydį pasaulio ekonomika pateikė aibę siurprizų, sugluminusių tiek daugel mačiusius Kinijos stebėtojus, tiek įžvalgiau...
Atsparumas išoriniams svyravimams tampa Kinijos skolintojų stiprybe, nes siaučiant pasaulinei bankų krizei investuotojai kreipiasi į juos ieškodami saugios priebėgos.
Kinijos centrinis bankas pirmadienį sumažino bazines palūkanų normas, siekdamas paspartinti šalies ekonomikos atsigavimą, duomenims parodžius, kad gamybos ir mažmeninės prekybos apimtys liepos mėnesį buvo mažesnės, nei tikėjosi analitikai.
Prekybininkai svarsto, ar Kinijos susidorojimas su nekilnojamojo turto vystytojais nebus pasiekęs lūžio taško.
Kinijos centrinis bankas pateikė pozityvesnę ekonomikos perspektyvą teigdamas, kad mato didesnį stabilumą ir pagerėjimą, nors vidaus ir pasaulinė rizika išlieka. Kinijos Liaudies bankas (PBOC) sustiprins koordinaciją su pasauline ekonomine politika ir užkirs kelią „išoriniams sukrėtimams“, pareiškė ...
Centriniai bankai lėtais žingsneliais pradeda trauktis nuo savo kritinių pinginių programų, Pietų Korėjai sekant Naujosios Zelandijos ir Kanados pavyzdžiu ir signalizuojant apie galimą palūkanų normų didinimą.
Kai Carmen Reinhart ir Kennethas Rogoffas 2009 m. pabaigoje publikavo savo sunkiasvorę finansinių krizių istoriją, jos pavadinimas skambėjo ironiškai. This Time Is Different: Eight Centuries of Financial Folly (Šį kartą viskas kitaip: aštuoni finansinių nesąmonių šimtmečiai) skaitytojams priminė, ka...
Kinijos virtualių valiutų keitimo platforma „ViaBTC“ penktadienį tapo antrąja šalies keitykla, kuri paskelbė nuo rugsėjo 30 d. nutraukianti savo veiklą, informuoja „Reuters“.
Kinijos centrinis bankas antradienį atliko didžiausią pinigų injekciją į šalies finansinę sistemą per beveik keturis mėnesius, praneša leidinys „Wall Street Journal“.
Kinijos Liaoningo provincijos ūkis susitraukė 1 proc., taip pakurstydamas baimes, kad šalies ekonomika gali ženkliai sulėtėti, praneša „Bloomberg“. Šalies šiaurės rytuose įsikūrusios provincijos nuosmukiui įtakos turėjo smukusi gamyba ir nuo perprodukcijos kenčiantis angliakasybos sektorius.