Dirbti su kompiuteriu galima ne tik sėdint, bet ir stovint, vaikštant ar ne gulint. Įprastai padėtis pasirenkama, atsižvelgiant į naudą sveikatai. O kokia kūno padėtis suteikia galimybę būti produktyviausiems? Kokioms užduotims kokia kūno padėtis tinkamiausia?
Kūno padėtis
6 straipsnių
Jeigu rūpinatės sveikata, negalite numoti į tai ranka: kokius baldus turite rinktis savo kasdienybei (2)
Vis daugiau žmonių didžiąją paros dalį praleidžia prie kompiuterio ar automobilio vairo. Sėdimoji statiška padėtis, deja, nėra žmogui pati sveikiausia. Kai kurie iš mūsų bando tokį gyvenimo būdą subalansuoti sporto salėse ar bėgiodami. Vis dėlto laiko investicija sportuojant gali būti ne tokia efekt...
Kas užtikrina kokybišką miegą? Tinkamas atsipalaidavimas, nepersivalgymas prieš naktį, tylūs kaimynai ir geras čiužinys. Būtent dėl nepatogaus čiužinio ryte galime atsikelti nepailsėję ir skųstis nugaros skausmais. Tačiau rinkdamiesi čiužinį, žmonės dažnai vadovaujasi įvairiais mitais. Gana jais tik...
Žmogaus kūnas yra didelis, prakaituotas, skysčių pripildytas mechanizmas, koordinuotai judantis, tiksliai maišantis chemikalus ir kuriantis įvairiausius dalykus nuo atsiminimų iki gleivių.
Šokiruojančios rentgeno nuotraukos rodo, kaip dėl priklausomybės nuo išmaniųjų telefonų paaugliams ir vos septynių metų sulaukusiems vaikams atsiranda kupros ir nenormalūs stuburo išlinkimai.
Mokslininkai teigia, kad miegojimas ant šono – skirtingai nuo miegojimo ant nugaros ar pilvo – yra geriausias būdas „išvalyti“ smegenis ir sumažinti Alzhaimerio, Parkinsono ir kitų neurologinių ligų riziką, rašo portalas „Futurity“.