Vidutinio mėnesinio bruto darbo užmokesčio atotrūkis tarp Sostinės regiono bei Vidurio ir vakarų Lietuvos 2024 m. antrąjį ketvirtį sudarė 413,6 eurus ir nuo 2024 m. pirmojo ketvirčio sumažėjo 21,9 eurais, praneša Valstybės duomenų agentūra.
minimalus darbo užmokestis
10 straipsnių
Susitarti dėl MMA lengva nebus: kavinės ir restoranai pyksta, kad tai – jau antroji rykštė šiais metais (1)
Anksčiau Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skaičiavo, kad kitąmet minimalus atlyginimas galėtų augti kone 16 procentų, tačiau, užprotestavus tiek darbdaviams, tiek ekonomistams, Lietuvos bankas rekomenduoja sulėtinti greitį ir jį kelti palaipsniui: kitąmet dešimtadaliu – iki 1016 eurų, o 2026...
Seimas be prieštaravimų sutiko didinti neapmokestinamąjį pajamų dydį 122 eurais, tad kitąmet mažiausiai uždirbančių pajamos dar labiau didės. Tiesa, tokie sprendimai džiugina ne visus. Apie tai buvo pasakojama laidoje „Info diena“.
Kaip sutaupyti, kai, rodos, nėra iš ko: 50-30-20 taisyklė ir „mokėjimas sau“ iš karto gavus pajamas (1)
Artėjant šaltajam metų sezonui, o tai reiškia ir didesnei finansinei naštai, kai kas griebiasi už galvų – kaip pasiruošti žiemai ir sutaupyti, kad kišenėje nešvilpautų vėjai? Taupyti, pasak SEB banko asmeninių finansų ekspertės Sigitos Strockytės-Varnės, reikėtų pradėti nuo teisingo asmeninių finans...
Internete plinta sąrašas, kuriame lyginami įvairių šalių ministrų atlyginimai su minimaliu toje pačioje šalyje mokamu atlygiu, siekiant pavaizduoti, esą Lietuvoje vyriausybės vadovai gauna net 20,5 karto didesnį atlyginimą, nei mažiausias pajamas uždirbantys, kai, tuo tarpu, kitų Europos valstybių v...
Prieš dvejus metus Ignė Švėgždaitė tvirtai nusprendė palikti Palangą ir vykti į kitą pasaulio kraštą, į Australiją. Kokie sunkumai jos ten laukė, kas sužavėjo ir kodėl mergina neketina grįžti į Lietuvą, išgirdome iš jos pačios lūpų, kai ji neseniai viešėjo gimtajame mieste.
Latvijos valdančioji koalicija antradienį pasiekė susitarimą, pagal kurį minimalus mėnesinis darbo užmokestis kitąmet bus padidintas nuo 380 iki 430 eurų, po vyriausybės posėdžio pareiškė finansų ministrė Dana Reizniecė-Ozola.
Nuo liepos 1 d. Lietuva galės džiaugtis aplenkusi Latviją vienu rodikliu. Tačiau kyla klausimų, ar jis iš tiesų atspindi realybę ar tiesiog yra atneštas priešrinkiminių vėjų.
Didžiojoje Britanijoje nuo balandžio 1 dienos minimalus darbo užmokestis už valandą darbuotojams, vyresniems nei 25 metų, išaugo nuo 6 svarų 70 pensų (apytikriai 8,4 EUR) iki 7 svarų 20 pensų (apytikriai 9,03 EUR). Tad kone du milijonai žmonių gaus priedą prie ankstesnio atlyginimo, skelbia BBC.
Lietuvos Respublikos teritorijoje veikia kone pora šimtų saugos tarnybų ir padalinių, turinčių ginkluotos ir neginkluotos asmens ir turto saugos licenzijas. Apsaugos srityje dirba apie 12 tūkst. asmenų - tai neįtraukiant sargų, budėtojų, apsaugininkų, kurių skaičius yra nežinomas.