Kad ir koks būtų jūsų Zodiako ženklas, periodiškai visi pykstame, o kai pykstame, pasimiršta kantrybė, nuosaikumas ir apskritai sveikas protas.
Nuoskauda
14 straipsnių
Vien meilės neužteks: psichologė įvardino TOP 3 dalykus, be kurių sunku tikėtis gerų poros santykių (56)
Pirmaisiais poros pažinties metais, kai esame beprotiškai įsimylėję, atrodo, kad taip bus amžinai. Skrajojame padangėmis, viskas, ką ir kaip daro partneris yra miela ir tobula, o svarbiausia – atrodo, kad jis neturi jokių trūkumų...
Lageryje gimusi panevėžietė priblokšta valdininkų sprendimo: jaučiausi tarsi būčiau gavusi murzinu skuduru per veidą (382)
Vasario 16-oji – simbolinė data, menanti laisvės kainą. Nepriklausomoje Atgimimo priešaušryje gimusiesiems Laisvė yra duotybė. Vyresniesiems teko už ją sumokėti tremties baisumais, pralietu partizanų krauju, sulaužytais likimais.
Kaip ištverti gyvenimą. 17 dalis. Kaip ištverti sunkiausius momentus ir paversti juos patirtimis (9)
Sveiki, aš esu Andrius Užkalnis, ir čia, DELFI Plius, rašau jums apie tai, kaip elgtis, kad gyvenimas būtų laimingesnis.
Sukrečianti reanimatologo išpažintis: kažkodėl išgyvena neturėjęs išsikapstyti, o numiršta tas, kuriam medicina žadėjo gyventi (433)
Vladimiras Laiševcevas buvo reanimatologas-anesteziologas, miręs 2009 metais. Jam buvo 61-eri. Šis tekstas pirmą kartą pasirodė 2000 metais, bet tuomet gydytojas nesutiko atskleisti savo tapatybės. Po 16 metų ši išpažintis, šįkart jau su tikruoju vardu ir pavarde, buvo išleista dar kartą ir sulaukė ...
Įpratome skirstyti jausmus į pozityvius ir į negatyvius, bet lektorius, knygos „Kol aš – ne aš“ autorius, buvęs chiromantas Dmitrijus Trockis duodamas interviu leidiniui „Vegetarian“ sako, kad toks skirstymas – labai sąlyginis, o negatyvūs jausmai – neatskiriama mūsų suaugimo dalis. Kaip pasitelkti ...
Iš emigracijos grįžęs medikas greitai susidūrė su realybe: žadėjo 1500 eurų, o gavo trigubai mažiau (187)
17 metų darbo Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje, 16 metų – emigracijoje JAV ir jau vėl beveik treji sugrįžus čia, į Lietuvą. Tokia 62-iejų metų gydytojo akušerio-ginekologo Arvydo Savulionio patirtis.
Lietuvis Mindaugas Grudzinskas-Gocht kelerius metus kartu su vyru laimės ieškojo Vokietijoje, tačiau nusprendę, kad homoseksualams įstatymai palankesni Jungtinėse Amerikos Valstijose, susikrovė lagaminus ir iškeliavo į svajonių kraštą. Deja, netrukus Mindaugui teko susidurti su žiauria realybe – jį ...
Būti nebe jaunu šiais laikais tarytum nepadoru, nemadinga ir beveik gėdinga – visi, o ypač visos, griebiasi bet kokių priemonių, kad tik sustabdytų laiką – sulaikytų savo jaunystę. Vis dėlto būsiu sąžininga: dvidešimt man buvo lygiai prieš 30 metų. O savo gyvenimą galėčiau palyginti su kopimu į kaln...
Pažeminimas, nuoskauda, dvasinis skausmas, bejėgiškumas ir pasimetimas byloja apie tai, kad mes susidūrėme su psichologiniu manipuliavimu. Kaip nuo jo apsisaugoti? Kaip atpažinti piktavališkai nusiteikusį žmogų? Toliau pateikta informacija padės netapti manipuliacijos auka.
Kažkuriuo gyvenimo etapu mes visi patiriame skausmą, kai mus įžeidžia ar įskaudina draugas, romantinis partneris, šeimos narys ar net kolega, ir mums tenka rinktis – arba atsiriboti nuo to asmens, arba toliau tęsti santykius.
Šeštadienį vakare Vilniuje Pelesos gatvėje prie „Maximos“ parduotuvės buvę žmonės sutriko, kai pamatė vyrą, kuris rėkavo ir šaudė eidamas gatve.
Šį laišką panorau parašyti todėl, kad pirmą kartą teko sutikti ūkininką-pardavėją ar perpardavinėtoją, kuris nepripažįsta savo nesąžiningumo. Gal kartais jūsų portale atsiras skiltelė, kad norint būti geru ūkininku reikia ne vien tik auginti, prižiūrėti savo ūkį, bet, jei ir pats parduodi savo užaug...
Savo emocijas skirstote į geras ir blogas? Tačiau tai nesąžininga! Visos emocijos turi prasmę ir duoda naudos, jei pasireiškia nuosaikiai, ir bet kokios emocijos gali pakenkti, jeigu pradeda.