Papildomai uždarbiaujantys šalies gyventojai dažniausiai užsidirba iki 50 eurų per mėnesį siekiančią sumą, atskleidė „Swedbank“ užsakymu atlikta gyventojų apklausa.
papildomas darbas
8 straipsnių
Papildomas darbas - darbas greta pagrindinio (t. y. antraeilėse pareigose).
Nemažai lietuvių, norėdami pragyventi ar bent kiek atsidėti taupymui, yra priversti imtis papildomų darbų. Tiesa, toks uždarbis dažnai būna labai simboliškas, o laiko tam skiriama vos kelios valandos per savaitę. Apie tai, kaip keičiasi tautiečių požiūris į papildomą darbą, buvo kalbama LNK žiniose.
Maždaug 2 iš 5 šalies gyventojų per pastaruosius metus ėmėsi papildomų darbų savo pajamoms padidinti, atskleidė „Swedbank“ Finansų instituto užsakymu atliekamas tyrimas.
Darbo užmokesčiui pastaruoju metu vis dažniau nuviliant, beveik 40 proc. amerikiečių nusprendžia 2023 metais daugiau taupyti. Todėl žmonės neretai dairosi naujų būdų užsidirbti papildomų pajamų iš šalies.
Papildomos pajamos be jokio naujo darbo – tai įmanoma, ir dar kaip. Ne vienas žmogus karantino metu tai jau įrodė, kiti dar tik mokosi šitaip užsidirbti.
Sėdint namie ant sofos ir galvojant, kaip užsidirbti papildomus šimtą eurų ar du, nieko neįvyks. Tai įrodė keli DELFI kalbinti lietuviai, kurie pasidalijo originaliais būdais, kaip, be savo nuolatinio darbo ar motinystės išmokų, prisidurti papildomų pajamų.
2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis darbo kodeksas, kuris pakeitė buvusią sistemą, atnešdamas įvairių naujovių ir priversdamas darbdavius kitaip žiūrėti į esamus procesus. Vienas iš tokių pasikeitimų įvyko papildomo darbo srityje. Nors papildomo darbo susitarimas su tuo pačiu darbdaviu, prisidėj...
Dažnas samdomą darbą dirbantis žmogus be pagrindinės savo profesijos turi ir įvairių hobių. Kartais juos pavyksta realizuoti, paverčiant papildomas pajamas nešančia veikla.