Nukritus energijos išteklių ir kitų žaliavų kainoms, atslūgus įtampai tiekimo grandinėse, metinė infliacija Lietuvoje ir toliau yra žemo lygio. Valstybės duomenų agentūros duomenimis, rugsėjo mėnesį ji sudarė 0,4 proc., o pagrindinis infliaciją lemiantis veiksnys ir toliau yra 6,2 proc. metiniu temp...
paslaugų kainos
12 straipsnių
Siekiant sudaryti sąlygas gydymo įstaigoms nuo kitų metų sausio 1 dienos didinti medikų darbo užmokestį ne mažiau kaip 10 proc., Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) padidino asmens sveikatos priežiūros paslaugų bazines kainas.
Pasidžiaugėme neilgai – keturis mėnesius iš eilės mažėjęs kainų lygis rudenį ir vėl kyla, tad, nors prekyba ir slopsta, kainos gyvena savo gyvenimą. Apie tai, kas pakurstė paslaugų ir prekių brangimą, buvo pasakojama laidoje „Info diena“.
Per antrąjį karantiną plaukų priežiūros paslaugos brango 40 proc., veido priežiūros – trečdaliu, o manikiūro – 11 proc., rodo grožio paslaugų platformos „Treatwell“ duomenys. Grožio paslaugų kainos galėjo išaugti dėl padidėjusios paklausos ir produktų kainų. Tačiau ne visi grožio specialistai jas kė...
Lietuvoje kainos auga sparčiau nei kitose Baltijos šalyse. Tai, pasak „Swedbank“ ekonomistės Gretos Ilekytės, rodo, kad po krizės atsigauname sparčiau. Tačiau ekonomistas Žygimantas Mauricas nesutinka, kad lyginant su Latvija ir Estija, Lietuva sparčiau atsigauna ar mažiau nukentėjo per pandemiją. O...
Nenustebkite susidūrę su keistu darbo grafiku: verslininkai tikrai neturi tikslo sėdėti nuo 8 iki 17 val. (76)
Asmens priežiūros paslaugos kirpyklose per metus pabrango 5,8 proc., odontologijos paslaugos – 3,9 proc. Vilniečiai pastebi, kad trumpėja smulkiųjų verslininkų darbo laikas. Ar didesnės kainos leidžia jiems dirbti mažiau?
Vilniuje gyvenantys netaupydami laiko renkasi kai kurias paslaugas regionuose. Pagrindinė to priežastis – kaina. Ypač per pinigines kerta kirpyklų paslaugos. Gyventojai skaičiuoja, kad sostinėje už tą pačią paslaugą gali tekti sumokėti ir keliskart daugiau. Ekonomistės vardija, kad tam įtakos turi n...
Paslaugų kainos Lietuvoje šių metų sausio–gegužės mėnesiais augo triskart greičiau nei ES, maisto kainų augimas ES vidurkį lenkė pusantro karto.
Prie per pastaruosius porą metų mažėjančių degalų ar kai kurių maisto produktų kainų įpratę gyventojai šiemet pajus didesnį kainų augimą.
Birželį, palyginti su gegužės mėn., kainos Lietuvoje buvo 0,1 proc. didesnės, labiausiai jos padidėjo dėl pakilusių degalų ir paslaugų kainų.
Vartojimo paslaugų kainos Lietuvoje praėjusiais metais augo labiausiai Europos Sąjungoje (ES) – daugiau negu 5 proc. per metus.
Prieš kelias dienas Panevėžio gyventojus nemaloniai nustebino naujas skelbimas daugiabučių laiptinėse. Savivaldybei priklausanti UAB „Panevėžio būstas“ informavo branginsianti paslaugas, nes didėja minimali alga.