Kad pelargonijos džiugintų gausiu žydėjimu, sodininkai rekomenduoja jas maitinti trąšomis, paruoštomis jodo ir vandenilio peroksido pagrindu.
pelargonijos
7 straipsnių
Nesvarbu, ar turite didelį sodą, ar tik balkoną su pora lovelių, vasarą norisi jį ypatingai apsiželdinti. O kas geriau sukurs unikalių efektų nei augalai, kurie pražysta? Lengvai išauginamos vienmetės gėlės pagyvina aplinką įvairių spalvų pliūpsniais ir džiugina nuostabiais žiedais ištisą vasarą.
Atsižvelgiant į Mėnulio kalendorių, dirbti sode, darže ir rūpintis kambariniais augalais rekomenduojama vasario 1, 4, 10, 11, 14, 21, 25 ir 26 dienomis.
Informacinis ruošinukas gėlių sėjai. Trumpi ir aiškūs atsakymai į klausimus: kada ir kokias gėlių sėklas sėti? Kokias gėles daigams reikia sėti sausio – vasario mėnesiais, kokias – kovą, o kokias gėlių sėklas galima ir reikia sėti tiesiai į gėlyną.
Manote, gėlių nereikia prausti? Klystate. Joms, kaip ir žmonėms, reikalingos vandens procedūros ir netgi šiltas dušas. Prausimas po šiltu dušu pašalina augalams stresą, stimuliuoja augimą, žydėjimą, ne taip greitai krenta seni lapai, nenudžiūva lapų galiukai. Dar vienas privalumas – prausiant po duš...
Kambariniai augalai valo orą, prisotina jį deguonimi, įneša spalvų į interjerą ir jį puošia. Moksliniais tyrimais įrodyta – augalai ramina, atpalaiduoja žmones, tad idealiai tinka miegamajam.
Jei pamatėte svečiuose patinkantį augalą, neskubėkite į parduotuvę tokio pirkti – jeigu augalas užauga iš daigelio, šeimininkai neabejotinai leis nusiskinti šakelę.