Prekybos centre G9 įsikūrusio restorano „RB Kitchen“ savininkas Ruslanas Bolgovas delsia atsiskaityti su darbuotojais, o kai kuriuos jų galimai įdarbina be sutarčių. Tai „Delfi“ paliudijo trys merginos.
Skonio kelionės
5 straipsnių
Aludario amatas – tai nesibaigiantys skonio atradimai ragaujant įvairių rūšių ir stilių alų. Solidų 15 metų patirties bagažą sukaupęs „Kalnapilio“ vyriausiasis aludaris Ričardas Barakūnas prisipažįsta, kad niekada nepraleidžia progos paragauti ir užsienio kolegų verdamo alaus, o tarp šalių favoričių...
Jei esame įpratę važiuoti viena kelio puse, tai nuvykus į Didžiąją Britaniją – reikia greitai persiorientuoti, nes eismas vyksta priešingai. Taip pat ir alaus mėgėjams – prireikia laiko priprasti prie čia siūlomų alaus rūšių įvairovės ir šurmulingų barų gausos.
Tai, kad amerikiečių kultūroje alus ir maistas – neatskiriami dalykai, įrodo ir išlikęs posakis, jog „joks doras amerikietis neves moters, jei ji nemokės skaniai gaminti ir virti alaus“. Todėl pirmasis alus Amerikoje buvo verdamas namų sąlygomis ir dažniausiai iš kukurūzų.
Archeologų radiniai byloja, kad Kinijoje alus pradėtas gaminti dar 2300 metų prieš mūsų erą, o žaibiškai išpopuliarėjo vos prieš šimtmetį. Daugiausiai šioje šalyje pagaminama ir suvartojama šviesaus alaus, tačiau kai kuriuose baruose galima užsisakyti ir tamsaus kinietiško alaus.