Vasaros nuotykiai gali pasibaigti ne visai maloniai – gydytojai sako, kad būtent vasarą nustatoma daugiau lytiškai plintančių ligų. Nereikia nė karštos nakties nuotykių, mat kartais užsikrėsti užtenka ir bučinio.
venerinės ligos
14 straipsnių
Vokiečių naciai suprato, kad, norint suvaldyti jaunų ir stiprių vyrų armiją, reikia pasirūpinti ir jų seksualiniais poreikiais. Todėl trečiaisiais Antrojo pasaulinio karo metais vokiečiai okupuotose teritorijose įkūrė per 600 viešnamių. Nepaisant to, iki 1944 metų daugiau nei penki tūkstančiai Vokie...
Lytiškai plintančia liga užsikrėsti užtenka bučinio: apie tai sužinoti galite tik išsivysčius neaiškiems susirgimams (2)
Ligos, apie kurias vis dar nesmagu kalbėti nei su artimaisiais, nei su gydytoju. Tačiau jomis vien Lietuvoje kasmet užsikrečia šimtai žmonių, o aiškūs simptomai ligos pradžioje dažniausiai nė nepasireiškia.
„Klaipėdos merginų mylėtojai“ sukūrė „plaštakių“ katalogą: įvertina išvaizdą, kainą ir net rankšluosčius (1)
Dalytis įspūdžiais tarpusavyje apie aplankytas „plaštakes“ pirmieji prieš kelerius metus pradėjo klaipėdiečiai. Į „Klaipėdos merginų mylėtojų“ grupę susibūrę vyrukai ėmė ne tik aptarinėti savo seksualinę patirtį, šios kategorijos paslaugų kokybę, jas teikiančių merginų išvaizdą bei „darbą“, bet ir v...
Seksologas įspėjo, kad užsikrėsti venerine liga galima ir ne lytinio akto metu: kur dar slypi pavojus (44)
Žmogus negali gyventi nejausdamas fizinio kontakto su kitu žmogumi. Kol vieni jaučia gyvenimo pilnatvę laikydamiesi už rankų, apsikabinant ar bučiuojantis, kiti trokšta ne tik platoniško artumo, bet ir aistros.
Lietuvoje sergamumas lytiškai plintančiomis ligomis (LPI) padidėjo, užsikrėtė net 20 moksleivių. Savo ruožtu medikai vis sunkiau įveikia gonorėją, sifilį ir chlamidiozę. LPI problema didėja ir dėl to, kad dažnai sergama „partizanine“ forma, kai liga ilgai nerodo aiškių ženklų.
1946-ieji – metai, į kuriuos nuolat grįždavo istorikas Victor Sebestyen. Kaip žurnalistas jis rašė apie labai įvairius įvykius: Berlyno sienos griūtį, Sovietų Sąjungos žlugimą, karą buvusioje Jugoslavijoje. Visų šių įvykių ir istorijų priežasčių paieškos nuolat versdavo gręžtis į metus po karo, kai ...
Visuomenės sveikatos specialistai suprato, kad moralais lytiškai plintančių ligų nesustabdysi. Apie vasaros romanų pasekmes lankstinuką išleido su anekdotais.
Venerinės ligos vis dar apipintos klaidingų įsitikinimų - gal todėl, kad tai yra vengiama ir nepatogi tema. Tačiau juk sakoma, kad savo priešą reikia gerai pažinti, kad jį nugalėtum. Tad kaip galima išvengti nemalonių meilės palydovių? Štai keli labiausiai paplitę mitai.
Per metus 25 proc. padaugėjo nepagydomų gonorėjos atvejų. Medikai įspėja, kad liga darosi vis atsparesnė vaistams. 2011 m. buvo diagnozuota daugiau, nei 20 tūkst. lytiniu keliu perduodamos ligos atvejų, informuoja dailymail.co.uk.
Tailandas jau seniai vadinamas pasaulio sekso turizmo sostine. Kaip skelbia užkrečiamų egzotiškų ligų specialistai, jeigu žmogaus, linkęs į psichinius sutrikimus, nuvyksta į Tailandą ir pabendrauja su sekso pramonės darbuotojais, jam gresia psichologinės problemos, skelbia MK.ru.
Kas penkta Didžiosios Britanijos moteris iki 30 metų per šios vasaros atostogas būdama neblaivi turės nesaugių lytinių santykių, rodo naujas tyrimas. Nesaugiu seksu jos gali užsiimti arba su visiškai nepažįstamu asmeniu, arba užmezgusios kurortinį romaną, rašo dailymail.co.uk.
Vasara daugumai asocijuojasi su seksualiniai nuotykiais. Vis dėlto pačiomis karščiausiomis dienomis norinčių atsiduoti kūniškiems malonumams gretos praretėja, tačiau pastojimo tikimybė išauga, rašo DELFI.ee.
70 proc. netekėjusių ir partnerio neturinčių moterų Didžiojoje Britanijoje pastoviai turi intymių santykių be apsaugos priemonių, informuoja dailymail.co.uk.