Liepos 29 d. amerikietis iškovojo bronzą, bet po 10 dienų jis paskelbė „Instagram“ įrašą, kuriame matyti, kad medalis prarado savo pirminę išvaizdą, jo paviršius atrodė aprūdijęs.
„Gerai, šie olimpiniai medaliai atrodo puikiai, kai jie yra visiškai nauji. Bet šiek tiek praleidus laiko ant mano prakaituotos odos ir po to leidus draugams jį nešioti savaitgalį, atrodo, jie nėra tokie kokybiški, kaip jūs manote“, – savo įraše sakė amerikietis.
„Aš turiu galvoje, pažiūrėkite į tą dalyką. Atrodo šiurkščiai. Net priekyje. Pradeda po truputį skilti. Taigi, taip, aš nežinau... Olimpinių žaidynių organizatoriai, galbūt turite šiek tiek pagerinti medalių kokybę“, – tęsė jis.
N. Hustonas kitame įraše pridūrė, kad medalis atrodo taip, lyg būtų „išėjęs į karą ir grįžęs atgal“.
2024 m. Paryžiaus medaliuose yra dalelė Eifelio bokšto, tačiau tiksli medalių sudėtis įvairiose olimpinėse žaidynėse skiriasi.
Aukso medaliai iš tikrųjų dažniausiai yra sidabriniai su aukso danga. Bronzos medaliai dažniausiai yra vario, cinko ir alavo mišinys.
„Paris 2024“ atstovas spaudai sakė „Time“, kad medalių kokybe besiskundžiantys sportininkai gali tikėtis jų pakeitimo.
Riedlentininkas N. Hustonas neturi daug patirties su bronzos medaliais: 29-erių vaikinas, kuris yra daugkartinis pasaulio gatvės riedlenčių čempionas, dažniausiai laimi auksą.
Olimpinių žaidynių uždarymas: