„Ne kartą šią vasarą esu paimtas gerbėjų už pečių ir pasuktas į asmenukę be mano atsiklausimo.
Atrodo, klaustytojai pamiršo, kad aš esu žmogus, veidas, balsas, o ne kartoninė iškarpa, su kuria galima nusifotografuoti“, – įraše dalijosi garsus vyras.
Free Finga teigė, jog visada yra linkęs trumpai su gerbėjais pasikalbėti ir pasidalinti emocijomis po koncerto.
Tiesa, pasak jo, jei tie naturalūs apsikeitimai nuves iki nuotraukos, tuomet „jėga“.
„Tačiau buvo porą koncertų, kur jaučiausi kaip įrankis kitų internetinei vertei pasikelti, ir todėl nusprendžiau susigalvoti keistą taisyklę – nesifotografuoti su telefonais, kurių nuotraukos yra absoliučiai nuvertėjusios ir kurios keliauja tiesiai į socialinę erdvę“, – dalijosi T. Narkevičius.
Dabar atlikėjas nusprendė su gerbėjais po koncertų fotografuotis tik su juostiniais fotoaparatais arba „senomis muilinėmis“.
Pasak Free Fingos, ši taisyklė niekada nebuvo iškomunikuota garsiai ir viešai, todėl kiekvieną kartą pasakydamas naujas taisykles fanams, jausdavo didelę kaltę ir klausytojų nusivylimą.
„Bet tai man išsaugojo labai daug nervų“, – atviravo garsus vyras.
Be to, Tomas pastebėjo, jog negalintys su mobiliaisias tefelonais nusifotografuoti žmonės tapo itin kūrybiški.
Jie sugalvoja visokių įdomių vietų parašams, vyksta daugiau gyvo kalbėjimosi ir dalinimosi emocijomis po koncertų. Be to, kadangi juostinių fotoaparatų kadrai riboti, gerbėjai spiečiasi į grupeles, kas vėlgi, pasak atlikėjo, didina bendruomeniškumą.
„Man mano metodas veikia. Atlikėjai jums nieko nėra skolingi, ir niekad nebuvo“, – svarbaus pranešimo pabaigoje rašė dainininkas T. Narkevičius.
Garsus atlikėjas lnk.lt portalui sutiko plačiau pakomentuoti situaciją.
„Nepagarbus gerbėjų elgesys po koncertų erzina ir priverčia vengti tų susitikimų.
Dėl poros nesusiprantančių klausytojų kenčia tikri fanai“, – apmaudo neslėpė Free Finga.
Pasak dainininko, ilgalaikėje perspektyvoje tokie privatumo ir erdvės nepaisymai iš gerbėjų pusės negatyviai vyro nepaliečia, nes jis – scenoje jau ilgą laiką ir įgijo atsparumą tokioms situacijoms.
„Tiesiog norėtųsi supratimo ir kad būtų duodama atsikvėpti oro po koncertų.
Taip pat iš klausytojų norisi atsiklausimo dėl nuotraukos, o atlikėjui nesutikus, nepradėti jo plūsti žodžiais, jei jis atsisako tą nuotrauką pasidaryti.
Kaip jau rašiau savo įraše, mes niekam nieko neskolingi“, – sakė dainininkas Free Finga.
Pasiteiravus, ar garsus atlikėjas tolimoje ateityje visgi svarstytų apie galimybę visiškai atsisakyti komunikacijos su gerbėjais po koncertų, pašnekovas teigė apie tai nemąstantis.
„Gyvename labai mažoje šalyje, kur visi vieni kitus matom ir pažįstam, važinėjam tuo pačiu viešuoju transportu, einam į kavines ir sporto klubus.
Jei bandyčiau atsisakyti komunikacijos apskritai, turbūt turėčiau pasitraukti gyventi į kalnus“, – juokavo T. Narkevičius.
Jis sakė, jog nepaisant visko, koncertai yra svarbūs ir motyvuoja kurti toliau, o pasikalbėti akis į akį su gerbėjais – itin smagu ir vertinga.
„Tiesiog prašau pagarbos emocinei būsenai po koncertų ir erdvės pasirinkti, ar noriu fotografuotis, ar ne“, – lnk.lt portalui komentavo garsus atlikėjas Free Finga.