Tyrimo metu nustatyta, kad paramos gavėjai didžiąją dalį savo papildomų išlaidų skyrė pagrindiniams poreikiams, pavyzdžiui, nuomai, transportui ir maistui. Be to, jie vidutiniškai dirbo mažiau, tačiau, palyginti su kontroline grupe, toliau dalyvavo darbo rinkoje ir sąmoningiau ieškojo darbo.

S. Altmanas tyrimui surinko 60 mln. dolerių, iš jų 14 mln. savo lėšų. Tyrimą, kuriam vadovavo mokslininkė Elizabeth Rhodes, atliko „OpenResearch“.

Oficialiai tyrimas prasidėjo 2019 m., kai į jį užsiregistravo 3000 Teksaso ir Ilinojaus miestų, priemiesčių ir kaimo vietovių gyventojų. Visų šių gyventojų metinės pajamos buvo mažesnės nei 28 000 JAV dolerių. Trečdalis jų trejus metus gaudavo po 1000 JAV dolerių per mėnesį, o likusieji – kontrolinė grupė – po 50 JAV dolerių per mėnesį. Nė vienas iš užsiregistravusių dalyvių neprarado kitų turimų išmokų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (33)