„Skytrax“ vertina daugiau nei 400 oro uostų visame pasaulyje pagal keleivių aptarnavimą, skrydžių registraciją, tranzitinius skrydžius, apsipirkimo galimybes, saugumą, imigraciją ir daugelį kitų kriterijų.
Tie, kam nors kartą yra tekę pabuvoti šiame oro uoste, pripažįsta, kad tai yra bene vienintelis oro uostas pasaulyje, kuriame būdamas tikrai nori, kad tavo kitas lėktuvas vėluotų.
„Changi“ oro uostas yra architektūrinis šedevras. Jo naujausią trečiąjį terminalą suprojektavo „CPG Consultants“ architektai, bendradarbiavę su bendrovėmis „Woodhead“, „Tierra Design“, SOM, „Bartenbach LichtLabor“ bei „Hugh Dutton & Associates“.
Vienas iš geriausių dalykų, kuriuose galima išbandyti „Changi“ oro uoste, yra Balio tema įrengtas baseinas ant pirmojo terminalo stogo. Keleiviai gali juo naudotis sumokėję maždaug 14 JAV dolerių. Beje, nemokamai jame gali pliuškentis oro uoste įrengto „Ambassador Transit“ viešbučio keleiviai. Baseine galime ne tik smagiai pasiplaukioti, bet ir tuo pačiu stebėti kylančius ir besileidžiančius lėktuvus. Prie baseino veikia ir nuosavas baras bei sporto centras.
„Ambassador Transit“ viešbutis yra kiekviename oro uosto terminale ir juose keleiviai gali apsistoti mažiausiai šešioms valandoms. Tai puiki galimybė atsipūsti tiems keleiviams, kuriems teks nemažai laukti kito lėktuvo. Šešios valandos viešbutyje kainuoja 76 Singapūro dolerius, o vėliau mokama už kiekvieną paskesnę valandą. Viešbučių kambariai niekuo nesiskiria nuo įprastinių viešbučių: viena arba dvi lovos, vonia, televizorius ir stalas. Iš kai kurių kambarių matomas pakilimo ir nusileidimo takas.
Oro uoste yra įrengtos ir nemokamo interneto zonos bei elektroninių įrenginių įkrovimo stotelės. Viskas čia technologiškai yra pažengę, net ir tualetai. Kiekviename tualete yra elektroninė stebėsenos sistema, kuri suteikia keleiviams galimybę įvertinti konkretaus tualeto švarą: nepatenkintam keleiviui tereikia paspausti ant susiraukusio veiduko specialiame ekrane bei nurodyti nepasitenkinimo priežastį. Pranešimą nedelsiant gaus prižiūrėtojas.
„Changi“ oro uoste tikrai nenuobodžiaus ir mažieji. Jiems turėtų be galo patikti įspūdinga keturių aukštų čiuožykla. Oro uoste tėveliams išleidus bent dešimt dolerių, vaikučiams pasičiuožinėti bus galima nemokamai.
„Changi“ oro uostas yra sukurtas taip, kad žmonėms kelionė būtų kuo malonesnė. Viso oro uosto teritorijoje yra pilna sėdėjimo zonų, kuriuose galima ne tik paskaityti, pažiūrėti televiziją, bet ir patogiai nusnausti.
Beje, oro uoste jau ketinama statyti ir ketvirtąjį terminalą, kurio statybos turėtų būti baigtos 2017 metais.