Finale varžėsi 8 įgulos. Lietuviai startavo iš antro takelio ir finišavo 5-oje vietoje – 1 min. 21.13 min.

Starto metu kažkas iš įgulų per anksti pajudėjo, tad baidarės turėjo grįžti į pradines pozicijas ir dar kartą pasiruošti startui.

Finale triumfavo Vokietijos kvartetas (1:19.80, Max Rendschmidt, Max Lemke, Jacob Schopf, Tom Liebscher-Lucz), lenkęs olimpinį rekordą pusfinalyje gerinusius australus (1:19.84, Riley Fitzsimmons, Pierre van der Westhuyzen, Jackson Collins, Noah Havard), bronza atiteko ispanų ketveriukei – 1:20.05 min. (Saul Craviotto, Carlos Arevalo, Marcus Cooper, Rodrigo Germade).

Lietuvius nuo olimpinių apdovanojimų pakylos skyrė kiek daugiau nei sekundė (1.08 sek.).

8. Naujoji Zelandija 1:22.19

Lietuviai ketvirtadienį antrajame pusfinalyje užėmė 3-ią vietą ir užsitikrino vietą finale (1 min. 21,27 sek.). Pirmą vietą antrame pusfinalyje užėmė vokiečiai (1:20.57), antri liko vengrai – 1:21.07, o paskutinę vietą finale užsitikrino Naujoji Zelandija – 1:21.73.

Pirmajame pusfinalyje Australija pagerino olimpinį rekordą ir finišavo pirma – 1:19.22. Serbija liko antra, trečią vietą užėmė Ispanija, o paskutinį bilietą į finalą iškovojo Ukrainos įgula.

Už borto liko Kanados ir Danijos baidarės.