„The Warrens of Virginia“ (1924)
Šioje dramoje, pasakojančioje apie jauną porą, kurią išskyrė Amerikos pilietinis karas, vaidino Martha Mansfield. Mansfield buvo pradedančioji aktorė, kuri sužibėjo nebyliuose filmuose ir varjetė.
„The Viking“ (1931)
Kanadiečių/amerikiečių nuotykių filme apie du vyrus, kurie išvyksta į arktinę ruonių medžioklę, filmavimo aikštelėje įvyko net keletas mirčių.
„Solomon and Sheba“ (1959)
„The Flight of the Phoenix“ (1965)
Todėl pasižymėjusiam filmų triukų pilotui Paului Mantzui buvo paskirta atlikti nemažai netikrų nusileidimo scenų, pritaikytų scenarijui. Deja, atliekant vieną iš nusileidimų, fiuzeliažas įlinko ir lėktuvas sulūžo į šipulius bei pražudė kaskadininką.
„Shark!“ (1969)
"Shark!" yra veiksmo filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Burtas Reynoldsas. Filmas apie ginklų kontrabandininką, kuris netyčia įsivelia į vienos poros intrigą surasti jūroje palaidotus lobius. 1967 m., filmuojant Meksikoje, kaskadininkas buvo užpultas ir žuvo dėl vieno iš ryklių, kuriam turėjo būti suleista raminamųjų vaistų. Visa ši šiurpi scena buvo nufilmuota ir, nepaisant režisieriaus pasibaisėjimo, gamybos įmonė, filmo reklamai panaudojo sceną su kaskadininko mirtimi.
„Catch-22“ (1970)
Johnas Jordanas buvo antrasis filmo "Catch-22" režisierius. 1970-ųjų filmas paremtas klasikiniu antrojo pasaulinio karo romanu, kurį parašė Joseph Heller, jame vaidinti buvo suburti tokie aktoriai kaip Alan Arkin, Martin Sheen ir Jon Voight.
Jordan‘as, kuris buvo pagarsėjęs savo susirėmimais su mirtimi filmų aikštelėse, atsisakė dėvėti saugos diržus filmuojant epizodą lėktuve. Prasilenkiant su kitu lėktuvu, Jordan‘as buvo ištrauktas pro atidarytas lėktuvo duris ir staigiai krito iš beveik 1219 metrų aukščio į savo mirtį Meksikos įlankoje.
„Comes a Horseman“ (1978)
Amerikietiškas vesterno filmas „Comes a Horseman“, kuriame vaidino Jamesas Caanas ir Jane Fonda, yra apie du fermerius, kurių pragyvenimui iškyla grėsmė dėl finansinių sunkumų ir tvirto, seno žemės barono, kuris siekia prasiplėsti savo valdas.
„Twilight Zone: The Movie“ (1983)
„Twilight Zone: The Movie" buvo televizijos serialo, kuris tęsėsi nuo 1959 m. iki 1964 m. iš naujo filmuota antologija. Filmas buvo padalintas į tris atskiras istorijas, kurios nebuvo pagrįstos klasikiniais TV epizodais.
Vienoje dalyje aktorius Vicas Morrow vaizdavo netolerantišką veikėją, kuris tiki, kad rasė apibūdina žmones. Jis turi tiesmuką, išankstinį nusistatymą. Filmuojant sceną, kurioje turėjo būti vaizduojamas Vietnamo karas, Morrow‘as vaidino vietnamietį, kurį užpuolė Amerikos kariai.
Vykstant sprogimų ir pirotechnikos bandymams virš Morrow‘o ir dvejų vietnamiečių vaikų aktorių skridęs sraigtasparnis prarado kontrolę. Sraigtasparnio sraigtas nukirto galvą Morrow‘ui ir 7 metų vaikui. Kitas 6-metis aktorius buvo mirtinai prispaustas nukritusio sraigtasparnio. Šis šiurpus incidentas įtakojo dešimtmetį trukusį teisinį kryžiaus žygį prieš filmo kūrėjus, kurie, pasirodo, sulaužė Kalifornijos valstijos vaikų darbo įstatymus.
„Top Gun“ (1986)
"Top Gun" yra Tom Cruise fanų mėgstamiausias filmas.1986 metais sukurtas filmas apie jauną karinio jūrų laivyno naikintuvo pilotą. San Diege jam suteikiamas šansas treniruotis karinio jūrų laivyno kovinių mokymų ir ginkluotės mokykloje kartu su savo bičiuliu. Filmo pagrindinei scenai lėktuvnešyje pabaigti, reikėjo labai daug gerai apmokytų pilotų. Artas Schollas, buvo vienas iš tokių pilotų. Jis buvo pasamdytas atlikti ir nufilmuoti lygiagretų sukinį, kurį reikia atlikti labai aukštai. Deja, kažkas nepavyko ir Scholl‘o lėktuvas nekontroliuojamai sukdamasis sudužo į Ramųjį vandenyną. Nei Scholl‘as, nei jo lėktuvas taip ir nebuvo surastas, tačiau filmas buvo paskirtas jo atminimui.
„The Return of the Musketeers“ (1989)
Roy Kinnear buvo britų aktorius, žinomas dėl savo vaidmenų filme „Willy Wonka & the Chocolate Factory“ ar „Bitlų“ veiksmo komedijoje „Help!“. 1988 m., R. Kinnear‘is vaidino filme „The Returning of the Musketeers“, tačiau filmuojant vieną iš scenų jis nukrito nuo žirgo. Jam lūžo dubens kaulai ir prasidėjo vidinis kraujavimas, o kitą dieną jis mirė nuo širdies smūgio. Mirus Kinnear‘iui, likusiom filmo scenoms nufilmuoti buvo naudojamas dubleris.
„The Crown“ (1994)
Filme „The Crow“ savo paskutinį pagrindinį vaidmenį atliko Brandonas Lee, kuriame jis vaidino iš mirties prikeltą muzikantą, turėjusį atkeršyti dėl savo žūties ir sužadėtinės išprievartavimo bei užudymo. Pagrindinėje filmo scenoje Lee personažas pašaunamas nusikaltėlių, kurie užpuolė Shelly. Užuot buvęs papildytas tuščiais šoviniais, ginklas buvo užtaisytas tikrais šoviniais. Todėl, Lee buvo mirtinai nušautas iš mažo atstumo į pilvą. Jis skubiai buvo nugabentas į ligoninę, tačiau jo išgelbėti nepavyko, jis mirė būdamas 28-erių.