1. Vadovams sudėtinga darbui telkti išsibarsčiusius darbuotojus

Dirbdami gyvai darbuotojai gali matyti į darbą ateinantį energingai nusiteikusį vadovą, kuris kartu su komanda aptaria dienos uždavinius ir nuteikia ją darbui. Matydamas įklimpusius kolegas, vedlys gali paskatinti darbui, čia ir dabar padėti išspręsti problemas. Gera emocija ir energija plinta – tai komandos sinergijos efektas.

Dažniausiai vadovai būna ekstravertai, ant jų pečių – atsakomybė už rezultatą, natūralu, kad lyderiai mėgsta kontroliuoti situaciją ir nori orkestrui diriguoti gyvai, o ne nuotoliu.

2. Pagrįstas nepasitikėjimas ir sudėtingas progreso stebėjimas

Daugelis vadovų susidūrė su nesąžiningu darbuotojų elgesiu, kai paaiškėja, kad darbo metu darbuotojai tvarko asmeninius reikalus ar poilsiauja. Net ir vienas ar keletas tokių atvejų pakerta pasitikėjimą visu darbo nuotoliu modeliu. Be to, ir tyrimai patvirtina, kad nuotoliu dirbančių darbuotojų produktyvumas yra 10–20 procentų menkesnis nei dirbančių gyvai. Tad vadovų nepasitikėjimas nuotoliniu darbu turi pagrindo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)