„O prasidėjo viskas daugiau nei prieš 10 metų – tada man buvo 16 – kai namuose pradėjau kepti keksiukus. Tiksliai net nepamenu, iš kur tas noras atsirado, – gal kepė draugė ar klasiokė ir aš užsimaniau“, – apie pirmuosius žingsnius maisto kūrimo pasaulyje pasakoja Simona.

SimonaLub

Ilgainiui merginos eksperimentai išaugo į kepinių „versliuką“ – sukūrė feisbuko puslapį, parengė valgiaraštį ir pradėjo kepti pagal užsakymus.

„Man labai gerai sekėsi, turėjau daug užsakymų, gaminau net vestuvinius tortus – dabar galvoju, iš kur tada buvo tiek drąsos,“ – atsimena Simona.

Viskas nutrūko, kai mergina iš gimtojo Alytaus išvyko studijuoti į Kauną – kadangi domino tik maistas, Kauno technologijos universitete pasirinko maisto technologijos studijas. Norėdama užsidirbti įsidarbino restorane padavėja ir nebepajėgė visko aprėpti, tad teko kepinių veiklą sustabdyti.

SimonaLub

Po studijų keletą metų dirbo maisto technologe didelėje maisto pramonės įmonėje, tačiau šis darbas Simonos nedžiugino.

SimonaLub

„Man nepatiko visą dieną būti užsidariusiai fabrike ir praktiškai net nematyti saulės šviesos. Ieškojau veiklos ir pamačiau, kad vienas prekybos tinklas ieško sūrio ambasadoriaus, kuris galėtų fotografuoti savo receptus ir juos aprašyti. Išsiunčiau savo gražiausias istorijas, pririnkau keksiukų nuotraukų ir negalėjau sulaikyti džiaugsmo, kai mane pasirinko. Pasiūlė labai nedidelį atlygį – jo užteko tik produktams – bet aš sutikau, nes labai norėjau pakeisti veiklą“, – pasakoja Simona.

Per tą laiką mergina baigė ir vyno someljė studijas.

SimonaLub

„O tada pribrendau sprendimui išeiti iš samdomo darbo ir stačia galva pasinerti į kūrybą. Tik neapsigaukite manydami, kad tai labai lengva ir viskas pavyksta nuo pirmų dienų, – jau ne pirmus metus dalijuosi savo kūryba ir eksperimentais, tačiau negaliu pasidalinti sėkmės istorija, kaip per savaitę užsiauginti auditoriją iki dešimttūkstantinės minios. Mano kelias yra daugiau apie įdėtą darbą ir bandymą vėl ir vėl iš naujo. Šiuo metu tai yra mano pagrindinė veikla ir negaliu ja atsidžiaugti. Džiaugiuosi tuo, kur kartais atsiduriu, kai atvira širdimi priimu tai, ką siūlo mano veikla“, – pasakoja blogerė.

SimonaLub

Šiandien blogerė su Delfi Maistas skaitytojais traškios vištienos receptu.

„Gaminu jas, kai norisi lengvų pietų ar vakarienės ir turiu šiek tiek daugiau negu 10 minučių patiekalui paruošti. Tik patarimas: neskubėkite sumaišyti vištienos su salotomis ir padažu, kad nesuminkštėtų – ją uždėkite tik prieš pat valgant. Dribsnius rinkitės su kuo mažiau pridėtinio cukraus“, – pataria blogerė ir net neabejoja – nuo šiol vištieną gaminsite tik pagal šį receptą.

Traški vištiena be riebalų

SimonaLub

Reikės:

vištienos šlaunelių mėsos,

kukurūzų dribsnių,

kiaušinio plakinio,

2 a. š. česnako granulių,

1 a. š. druskos,

2 a. š. rūkytos paprikos miltelių,

romaninių salotų,

ilgavaisio agurko,

pomidorų,▫️

2 virtų kiaušinių.

Padažui reikės:

graikiško jogurto,

2 a. š. medaus,

1 a. š. česnako granulių arba skiltelės česnako,

0,5 a. š. druskos,

2 a. š. kario prieskonių,

šlakelio citrinos sulčių.

Gaminimas:

1️⃣ Kukurūzų dribsnius sumaišykite su rūkyta paprika, česnako granulėmis ir druska. Su tais pačiais prieskoniais sumaišykite ir pasmulkintą vištieną. Dribsnius patraiškykite iki norimo smulkumo.

2️⃣ Vištieną mirkykite į kiaušinio plakinį, o tada – į kukurūzų dribsnius, ir kepkite iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 20 minučių. Praėjus 10 minučių vištieną apverskite.

3️⃣ Salotų ingredientus susmulkinkite ir sumaišykite su paruoštu padažu.

4️⃣ Salotas patiekite su vištiena, tačiau jos su padažu nemaišykite, jei norite, kad liktų tikrai traški.

Skanaus!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją