Pasak profesoriaus, pacientams dantys sužalojami ne tik Turkijoje, bet ir kitose šalyse tame regione, nes nemažai klinikų savo darbą paremia būtent itin pigiomis paslaugomis be jokios kokybės.

„Tai, ką matėme ir savo klinikoje po gydymo tokiose šalyse, tikrai negalėtume vertinti kaip kokybiško darbo“, – tinklalaidėje „Sveiki gyvi“ sakė gydytojas odontologas ortopedas.

Dažniausiai į Turkiją dantis susitvarkyti vykstama dėl estetinių priežasčių, tačiau profesorius pastebi, kad estetikos pojūtis Lietuvoje, JAV ar Turkijoje skiriasi. Moderni odontologija remiasi minimaliai invaziniais principais – tai reiškia, kad stengiamasi išsaugoti kuo daugiau natūralių žmogaus dantų, nes, kaip rodo ilgalaikiai stebėjimai, jie yra daug tobulesni ir labiau prisitaikantys nei dirbtiniai.

Todėl klausimas, ar pacientui tikrai reikia drastiško gydymo, yra labai svarbus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)