Kadenciją baigiantis Seimas per ketverius metus surengė 404 posėdžius, kuriuose priėmė beveik 3 tūkst. teisės aktų, vidutiniškai – 7,3 per posėdį. Daugiausiai įstatymų inicijavo Vyriausybė.
posėdžiai
8 straipsnių
Antradienį susirinko iš visų frakcijų atstovų sudaryta, Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen suburta Dialogo grupė. Po susitikimo paaiškėjo, kad opozicija nuomonės nepakeitė ir toliau boikotuos Seimo posėdžius.
Ketvirtadienį ryte, išklausę Graikijos prezidentės kalbos, opozicijos atstovai pareiškė, kad su jais nesiskaitoma, paliko Seimo salę ir pasirinko posėdžiauti atskirai nuo valdančiųjų. Subūrę darbo grupę jie suformavo rezoliuciją ir surašė reikalavimus valdantiesiems, tarp kurių yra raginimas spręsti...
Vyriausybei švelninant karantino reikalavimus, Teisėjų taryba rekomenduoja teismams palaipsniui atnaujinti žodinį bylų nagrinėjimą, pirmenybę teikiant skubioms ar baigiamoms nagrinėti byloms.
Seime siūloma drausminti aplaidžiai į savo darbą žiūrinčius savivaldos politikus – iš savivaldybių tarybų juos šalinti ne tik už pačių tarybų, bet ir už komitetų posėdžių nelankymą, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.
Trečiadienį priimtoje rezoliucijoje Europos Parlamentas ragina suteikti jam teisę nuspręsti, kur ir kada turi vykti EP posėdžiai. Šiuo metu ES sutarties straipsnyje, kurį keisti gali tik visos ES valstybės vienbalsiai, nustatyta, kad pagrindinė EP būstinė yra Strasbūre, kur vyksta dvylika plenarinių...
Ukmergės rajono apylinkės teismo darbuotojai, vadovaudamiesi Vilniaus visuomenės sveikatos centro rekomendacijomis, po pietų paliko teismo patalpas ir artimiausiu metu į jas negrįš. Pranešama, kad teismo posėdžiai vyksta, tačiau jau ne teismo, o policijos komisariato patalpose.
Pirmieji Europos Parlamento nariai naudojo rašomąsias mašinėles ir skolinosi įrangą iš kitų institucijų. Plenarinės sesijos vyko Europos Taryboje. Europos parlamento televizija apžvelgia istorinius pokyčius