Draugai, pažįstami ir artimieji dažnai mane vadina negatyviu žmogumi. Aš ne vienas toks. Tokių žmonių Lietuvoje apstu. Ypač daug jų galima sutikti internete – naujienų portalų ir feisbuko komentarų skiltyse.
pozityvumas
26 straipsnių
Specialistas kreipėsi į neseniai 81 mln. eurų laimėjusį lietuvį: įprastai tai baigiasi per dvi savaites (22)
„logOFF“ įkūrėjas Almantas Dulkys sako, kad gyventi aplink įžvelgiant tik pozityvumą lygiai taip pat kenksminga, kaip ir nuolat būti užsidėjus juodus akinius. Anot konferencijos „Longevity 2024“ pranešėjo, gyvenime labai svarbu būti autentiškam, tad įvairių, net ir neigiamų, emocijų puokštė – prival...
Aušra pasidalijo patarimais, kurie ruošiant maistą namuose padės sutaupyti daug laiko bei pinigų (6)
Maisto tinklaraštininkė Aušra instagrame dalijasi savo gyvenimo akimirkomis, gardžiai atrodančių patiekalų receptais ir patarimais, palengvinančiais buitį virtuvėje. Anot jos, sparčiai populiarėjantis maisto planavimas jau pažįstamas daugeliui, tačiau dar ne visi spėjo jį prisiaukinti.
Baimė tapti bejėgiu skatina nusigręžti nuo neigiamų emocijų: kodėl, anot psichoterapeutų, būtina jausti viską (1)
„Aš noriu nesijausti bejėgiu, todėl orientuojuosi į pozityvą“. Tokią frazę išgirdau vieno pavakarojimo metu. Šį frazė tik Aisbergo viršūnė. O koks kontekstas slypi po vandeniu?
„Jeigu tau liūdna ar prastai jautiesi, pusvalandį šypsokis žiūrėdamas į veidrodį ir nuotaika taps puiki“, – sako žmonės. Bet ar tikrai? Anot psichiatro Jono Fugalio, būti pozityviems yra sveika tol, kol tai netampa gilesnių išgyvenimų maskavimu po šypsenos kauke.
Vasaros pradžioje, šokių ir jogos mokytoja, „Milana Yoga“ ir „Milana Dance“ šokių mokyklos įkūrėja Milana Jašinskytė kartu dėkingumo projekto autore Egle Luotyte socialiniuose tinkluose paskelbė iššūkį, kuriuo kvietė žmones kiekvieną dieną viešai dalintis savo dėkingumo video įrašais ir taip išsiugd...
Jei pastebėjote, kad jūsų gyvenime ėmė vyrauti neigiamos emocijos, ko gero atėjo laikas peržvelgti savo mąstymo modelius ir juos keisti.
Labai svarbu suprasti, kad požiūris į pasaulį priklauso nuo mūsų pasirinkimo. Nebūtina laukti sausio pirmos dienos, kad pradėtume gyventi kitaip. Kas rytą atsibudus galima rinktis: ar leisime mūsų gyvenimą kontroliuoti neigiamai energijai, ar rinksimės pozityvumą, rašo psychologytoday.com.
Yra nemažai tyrimų, patvirtinančių ryšį tarp pozityvumo ir sveikatos – optimizmas gali padėti apsiginti nuo streso, nesiskųsti apetitu ir būti fiziškai aktyvesniam, o visa tai mažina lėtinių ligų išsivystymo riziką, – rašo health.com.
Kiekviena moteris nori būti graži, o ypač per šventes, kuomet susitinka su seniai matytais giminaičiais ir bičiuliais.
Kiekvieną rytą save „užprogramuoti“ puikiai dienai galite atlikdami šiuos paprastus pratimus. Jie paremti Harvardo universitetą baigusio laimės tyrinėtojo Shawno Achoro rekomendacijomis, kaip nusiteikti pozityviai, skelbia portalas „inc.com“.
Laimė nėra nei žmogaus prigimtis, nei gyvenimo tikslas ar prasmė. Taip Knygų mugėje pristatydama „Laimes piliules“ teigė Eva Tombak.
Jūs dažniau save giriate ar kritikuojate? Jūsų vidinio balso tonas malonus ar piktas? Neišsigąskite, normalu kalbėtis su savimi mintyse, o kartais – ir garsiai. Tik ne visada mes pastebime, ką sau sakome ir kaip sakome. Tačiau kalbėjimosi su savimi tonas spalvina mūsų nuotaiką ir gali ją stipriai įt...
Nežinau, kaip jums, bet man – net ir propaguojant pozityvų mąstymą bei sąmoningą gyvenimo būdą, kartais pasitaiko “dienų kaip tyčia”. Atsikeli prastos nuotaikos, viskas tarsi iš rankų krenta, ant kiekvieno kampo laukia vis nauji išbandymai, nuotaika vis labiau bjūra, viskas ir visi ima nervinti arba...
Kiekvienas Zodiako ženklas yra kažkuo ypatingas ir unikalus, turi savybes, kurios būdingos tik kitiems, konkretų astrologinį laikotarpį gimusiems žmonėms. Ar žinote, kokios magiškos galios būdingos jūsų Zodiako ženklui?
Tikrai taip! Todėl turėtumėte rimčiau vertinti savo horoskopą, juk akivaizdu, kad tam tikri dalykai tikrai būdingi tik žiemą ar vasarą gimusiems žmonėms.
Kaip pusiau tuščia stiklinė virsta pusiau pilna: su kuo susijęs pozityvus ir negatyvus vertinimas (24)
Negatyvus objektų suvokimas pirmiausia susijęs su tuo, ką griauname, su kuo elgiamės agresyviai, ką spaudžiame, niekiname, naikiname, pavergiame ar bent siekiame pavergti. Tokie objektai mums atrodo bjaurūs, netinkami, atstumiantys.
Negatyvi intuicija pasireiškia nemaloniomis nuojautomis, nerimu, miglotu įvairiausių nemalonumų numatymu. Dažniausiai ji susijusi su praeities klaidų suvokimu ir gerai pažįstama visiems, kurie bijo artėjančio egzamino. Tačiau tai nėra absoliučiai bloga funkcija.
Apie tai, kaip viskas nušvis kitokiomis spalvomis, kaip atslėgs ilgai kankinusi įtampa ir dar daugiau - savaitės horoskopas.
Apie tai, kas žmones motyvuoja, galima išgirsti įdomių dalykų. Pavyzdžiui, kad labiau už atlyginimo padidinimą motyvuoja... jo sumažinimas! Ar sutinkate su šiuo teiginiu?