Pagrindiniai patarimai, kurios sekso pozos yra geriausios norint pastoti, paremti paprasčiausiais fizikos dėsniais – visuotinės traukos dėsnį žino net tie, kuriems tikslieji mokslai yra svetimi.
Renkantis pozą kūdikio pradėjimui, geriau vengti tų, kuriose sperma gali ištekėti lauk. Jūsų užduotis – padėti kuo didesniam spermatozoidų kiekiui varžytis dėl pirmavimo. Jei sekso metu moteris bus viršuje, sperma neišvengiamai ištekės, o tai sumažins spermatoziodų galimybes atlikti savo paskirtį, rašo justlady.ru.
Taigi, kokias pozas rinktis? Iš esmės galimos visos pozos, kuriose spermatozoidai ejakuliacijos metu lengvai pasieks gimdą ir pratęs savo kelionę kiaušialąstės link. Sekso metu galima pasitelkti ir kitas pozas, tačiau prieš išsiveržiant sėklai, geriausia pakeisti padėtį į tą, kurioje vyro penis bus arčiausiai gimdos – tai padidins šansus pastoti.
Viena iš populiariausių pozų norint pastoti – moteris apačioje. Dar viena poza, tinkanti šiam tikslui, kai vyras būna už nugaros, o ši guli ant šono arba klūpo ant kelių.
Rinkdamiesi pozą pastojimui, prisiminkite, kad idealiausi variantai tie, kuriuose sperma, pasibaigus lytiniam aktui, negalės ištekėti. Beje, didesnių šansų greičiau pastoti turi tos moterys, kurios žino savo fiziologinius ypatumus. Kai kurios moterys turi užsilenkusią gimdą, kitų gimdos kaklelis gali būti kiek aukščiau gimdos. Pirmuoju atveju rekomenduojama kelių – alkūnių poza, antruoju – moteris ant nugaros, vyras viršuje.
Galima pasitelkti ir liaudies patarimus, nors jie moksliškai ir neįrodyti. Kalbama, kad mylintis klasikine poza - „vyras viršuje“ – dažniausiai „užkimba“ mergaitės, o „šuniukų“ poza – berniukai.
Ką daryti po sekso?
Pailsėkite, atsipalaiduokite, apsikabinkite su vyru – juk tai pats geriausias laikas švelnumui ir romantiškiems pokalbiams. Pageidautina nebėgti iš karto į vonią, o pusvalandį tiesiog pagulėti su mylimu žmogumi.
Daug moterų mano, kad norint pasiekti geresnį efektą, iš karto po lytinio akto reikia „daryti žvakę“ ir taip „nukreipti“ spermatozoidus. Tačiau tai visiška kvailystė: po lytinio akto, kuris kelia nemažą fizinį krūvį, norisi pailsėti, o ne stoti ant galvos ir siekti kojomis lubų. Be to, ne visos moterys turi akrobatinių sugebėjimų, todėl panašūs bandymai gali baigtis nugaros skausmais. Jeigu vis dėlto manote, kad spermatozoidams reikėtų padėti įveikti „lenktynių trasą“, tai pasidėkite po sėdmenimis pagalvę – to visiškai pakaks.
Geriausios pozos turinčioms fiziologinių ypatumų
• Jeigu moteris serga kiaušidžių uždegimu, jos gimda gali būti pasisukusi į šoną. Norint pastoti, reikėtų rinktis tokią pozą, kurioje moteris gulėtų ant to šono, į kurį pasisukusi gimda.
• Jeigu gimdos padėtis yra normali, galima po sėdmenimis pasikišti pagalvę, kelius prispausti prie krūtinės, o kojas pakelti.
•Jeigu gimda užsisuka, pageidautina gulėti ant pilvo.
Ko nerekomenduojama daryti, planuojant kūdikį?
Geriau nesimylėti karštame vonios kambaryje ir juo labiau pirtyje. Tas pats galioja ir seksui vandens pilnoje vonioje ar baseine. Tokiu atveju jums tiesiog bus sudėtingiau siekti savo tikslo.
Suprantama, jei svajojate apie mažylį, tikriausiai tam skiriate visas savo pastangas. Tačiau neverta užsiciklinti – juk jūs mylitės su mylimu žmogumi, o ne vykdote darbinį planą. Kokias pozas bepasirinktumėte, tiesiog mėgaukitės vyro artumu. Juk norite pradėti kūdikį tuo metu, kai jaučiate teigiamas emocijas, ar ne? Kuo švelnesni, nuoširdesni ir jaudinantys bus jūsų santykiai, tuo bus geriau jums ir jūsų mažyliui!