„Taip elgiuosi reaguodamas į vakar žiniasklaidoje paskelbtą informaciją apie uždarame Seimo Antikorupcijos komisijos posėdyje VSD neva tai pateiktą mane diskredituojančią informaciją.

Aš neigiu turintis bet kokius verslo, juo labiau neteisėtus ar Lietuvos Respublikai galinčius pakenkti ryšius su Rusijos Federacijos subjektais. Taipogi noriu pabrėžti, jog šiuo metu nesu jokios valstybinės institucijos tyrimo objektas, nesu sulaukęs jokių oficialių įtarimų ar kvietimų teikti parodymus. Jei tokių sulaukčiau – esu pasiruošęs nedelsiant bendradarbiauti su Lietuvos valstybės institucijomis ir atsakyti į jų klausimus“, – žiniasklaidai išplatintame komentare teigė jis.

Prieš kelias savaites Delfi buvo publikuotas tekstas: Kas tas sukčius, su kuriuo ministrė Navickienė skrido į Dubajų

ELTA primena, kad „Foxpay“ buvo atsidūrusi vyriausybinės Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisijos akiratyje – pranešta, kad pastaroji neleido „Foxpay“ savininkei I. Trinkūnaitei įsigyti įmonės „LITLAB“, kurios pagrindinis akcininkas – buvusios ministrės M. Navickienės sutuoktinis M. Navickas. Komisijos vertinimu, investuotoja I. Trinkūnaitė neatitinka nacionalinės svarbos objektų apsaugos įstatyme keliamų reikalavimų.

Be to, buvo nustatyta, kad I. Trinkūnaitė tinkamai nebendradarbiauja su „Foxpay“ patikrinimą atliekančiu Lietuvos banku bei jam meluoja ir aktyviai trukdo jo veiksmams.

Tuo metu anksčiau skelbta, jog už sukčiavimą teistas I. Trinkūnaitės sugyventinis V. Germanas kurį laiką dirbo M. Navicko valdomoje „LITLAB“. Taip pat pranešta, jog ministrės sutuoktinis su V. Germanu priiminėjo sprendimus I. Trinkūnaitės įsteigtoje įmonių grupėje „iSun“. M. Navickas yra vadovavęs ir kitoms su I. Trinkūnaite ir V. Germanu susijusioms įmonėms.