Vyrų pavienių dviviečių irklavimo antrose atrankos lenktynėse gerą rezultatą pasiekė Dovydas ir Domantas Stankūnai. Puikiai startavę lietuviai trasos viduryje kiek prislopo, tačiau be didesnio vargo užėmė trečią (6:44.29 min.) ir įplaukė į pusfinalį.

Dėl pirmos vietos atkakliai varžėsi kroatai (6:35.28 min.) ir rumunai (6:40.29 min.), o paskutiniai liko ir paguodos lenktynėse gelbėtis turės Italijos atstovai, kurie finišavo per 6 min. 50.25 sek.

Ievos Adomavičiūtės ir Kamilės Kralikaitės duetas lenktyniavo su Danijos, Naujosios Zelandijos, Nyderlandų ir JAV įgulomis bei užtikrintai žengė į pusfinalį – finišavo antros (7:22.53 min.). Lietuves aplenkė tik Nyderlandų atstovės, kurios 2000 m nuplaukė per 7:17.31 min.

Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė

Trečią vietą užėmė amerikietes – 7:25.52 min., ketvirtos liko danės – 7:30.91 sek., o paskutine vieta tenkintis turėjo Australijos irkluotojos, kurios finišavo per 7:43.56 min.

Sekmadienio irklavimo batalijos startavo nuo Dovilė Rimkutės ir Donata Karalienės pasirodymo, tačiau paguodos lenktynėse lietuvės nepraėjo į pusfinalį.

Dovilė Rimkutė ir Donata Karalienė

Su Nyderlandais, Norvegija ir Italija besivaržiusios sportininkės finišavo paskutinės – 7:15 min. Pirmą vietą užėmė per 7:08.42 min. finišavusios Nyderlandų sportininkės Lisa Scheenaard ir Martine Veldhuis.

2-oje vietoje liko norvegės (7:10.39 min.), o paskutinę vietą pusfinalyje užsitikrino per plauką atsilikusios italės – 7:10.41 min.

Primename, kad šeštadienį tiesioginius kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo abu Lietuvos vienvietininkai – Viktorija Senkutė ir Giedrius Bieliauskas.