Mitybos specialistai stebisi paradoksalia situacija: nors informacijos apie sveiką mitybą gausu, europiečiai, o ir lietuviai, sveikatai nepalankių kasdienių mitybos įpročių keisti nenori. Ekspertai pataria: pradėkite mažais žingsneliais.
Diskusija nėra nauja, o veikiau net amžina: vieni teigia, kad dantis reikia valyti iškart pabudus, prieš pusryčius. Yra ir tokių, kurie įsitikinę, kad tai beprasmiška ir kad dantis reikia valyti po valgio. Ir iš tiesų šis klausimas nėra toks paprastas, kaip atrodo.
Daugybė žmonių mėgsta gazuotus gėrimus ir geria juos kasdien, rašo „Yahoo!“. Nors dauguma jų žino, kad gazuoti gėrimai nėra sveikas gėrimas, vargu ar visi iš tiesų suvokia, kaip kasdienis tokių gėrimų gėrimas veikia jų sveikatą.
Jau visai netrukus žengsime į 2025-uosius metus, o tai reiškia ne tik naujus pažadus ar išsikeltus tikslus, bet ir atpūstus naujus mados vėjus. Kokios mados bus aktualios akinių nešiotojams?
Šie paprasti ir veiksmingi patarimai padės normalizuoti kraujo spaudimą, todėl jausitės geriau ir galėsite rečiau griebtis vaistų nuo aukšto kraujospūdžio.
Graikiniai riešutai yra ne tik skanus skanėstas, bet ir tikras naudingų medžiagų lobynas. Reguliarus jų vartojimas teigiamai veikia organizmą, todėl jie yra būtinas subalansuotos mitybos elementas. Apie tai praneša interneto svetainė „The Mirror“.
Jaučiatės pavargę, kimba virusai, auga svoris? Gydytojas atkreipia dėmesį į tai, apie ką dauguma net nepagalvoja (1)
Jaučiatės nuolat pervargę, trūksta energijos, kimba virusai, nusilpęs imunitetas, niekaip negalite atsikratyti alergijos ar bent kelių kilogramų antsvorio? Tokios ir panašios problemos vargina milijonus žmonių visame pasaulyje. Prasidėjus peršalimo ligų sezonui jie atakuoja vaistines, šluoja papildu...
„Medicina – dinamiška sritis, kurioje niekada negali sustoti. Būdami šios specialybės atstovai, kiekvieną dieną išgyvename nenumaldomą pasaulio spartą ir kaitą. Taip pat iš arti susipažįstame su žmogumi ir jo laikinumu“, – sako Kauno klinikų Intensyvios terapijos klinikos gydytoja anesteziologė-rean...
„Visų pirma svarbu suprasti, kad nauja tatuiruotė prilygsta žaizdai – jei į ją patenka bakterijos, gali prasidėti infekcija“, – įspėja vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkė Asta Krušnienė. Ji priminė, kad atsakomybę už kokybišką rezultatą prisiima ne tik paslaugos tiekėjas, bet ir klientas.
Įvairūs tyrimai parodė, kad yra daug pavojingų naktinių įpročių – pavyzdžiui, taurė vyno prieš miegą kenkia sveikatai, teigia mokslininkai. Tačiau tai nėra blogiausia, kas mums gali nutikti. Pasak kardiologų, yra dar vienas naktinis įprotis, kurio reikėtų vengti.
Niekas negali garantuoti, kad vieni ar kiti santykiai tęsis visą gyvenimą. Dažnai iš pradžių akina aistra, ir antroji pusė atrodo tobulas žmogus, tačiau paskui rožiniai akiniai pradingsta ir labai aiškiai pasimato, jog tas kitas žmogus – viso labo tik žmogus su savais trūkumais.
Įvardijo dažniausias vyrų daromas sekso klaidas: kaip jų išvengti? (4)
Ką apie tai mano moterysNors sekso klaidų daro visi, lieka neišaiškinta paslaptimi, kodėl darant įvairias apklausas išsakoma žymiai daugiau vyrams skirtų klaidų nei moterims. Ar gali taip būti, kad vyrų poreikiai yra tokie paprasti, kad jie retai patiria blogą seksą? Kad ir kaip ten būtų, tapti geresniais meilužiais galime...
Dažnai vyrai šių gudrybių net nepastebi, rašo psichologė Viktorija Kirsta.
Kokie maisto produktai mažina testosterono gamybą ir lytinį potraukį.
Pagrindinės sekso klaidos, kurias daro moterys (4)
Apie kai kurias dažna net nepagalvojaSantykių ekspertai sako, kad moterys (kaip, beje, ir vyrai) daro galybę sekso klaidų. Štai pagrindinės klaidos, kurias daro moterys miegamajame, ir patarimai, ką galima nuveikti, siekiant pelnyto pasitenkinimo.
Nors neištikimybės apibrėžimas kelia daug diskusijų, tyrimai rodo, kad išdavystės atvejų daugėja. Paprastai neištikimybė laikoma romantinius santykius griaunančia jėga, tačiau psichoterapeutai sako, kad ji gali būti naudinga.
Ar verta rinktis vyresnį partnerį, ar žiūrėti į bendraamžius: psichologai pateikė paaiškinimą.
Duomenis apie moterų neištikimybę, kuriuos anksčiau teikdavo anketavimas, galima išmesti į šiukšlių dėžę: netgi anoniminėse anketose dailioji lytis nerašo tiesos.
Naujausių tyrimų duomenimis, seksas su buvusiu partneriu ne tik per daug nežaloja, bet ir nebūtinai neleidžia atitolti vienam nuo kito. Į ką vertėtų atkreipti dėmesį, nusprendus atnaujinti santykius su buvusiuoju, ir kaip atskirti tikrus jausmus nuo prisiminimų apie laimingą praeitį?
Kuo laimingos ir harmoningos poros skiriasi nuo tų, kuriose žmonės nuolat ginčijasi ir reiškia vienas kitam pretenzijas? Viskas priklauso nuo partnerių emocinio intelekto lygio.
Atsiliepusi į organizacijos kvietimą išpildyti sunkioje situacijoje esančios mergaitės kalėdinę svajonę, vilnietė pasijautė lyg gavusi šlapiu skuduru per veidą (57)
Lietuvoje yra daugybė skurstančių ir sudėtingose situacijose atsidūrusių šeimų, kurios neišgali išpildyti savo vaikų kalėdinių svajonių. Išvydusi internete reklamą, kviečiančia paremti ir paversti vaiko svajonę realybe, vilnietė Vaida (tikrasis vardas redakcijai žinomas), iš karto apsisprendė vienai...
Suomijos Šiaurėje, Laplandijoje įsikūrusios telšiškės Karolinos Andriekutės-Hyötylä darbas, turbūt, yra vienas rečiausių pasaulyje. Išgirdę, kuo ji užsiima, ne kiekvienas ir patiki, o pirmas klausimas dažniausiai būna: „Tikriausiai juokauji?“. Bet Karolina tikrai nejuokauja – dirbdama Kalėdų Senelio...
Ekspertai kalba, kad socialiniuose tinkluose netikėtu pavojaus vaikams šaltiniu vis dažniau tampa mylintys tėvai. Neatsargus dalijimasis atžalų nuotraukomis, vadinamasis sharentingas, ne tik didina patyčių tikimybę, bet ir gali suteikti įrankių nusikaltėliams.
Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje šį šeštadienį tikintieji rinksis į neįprastas laidotuves ir vakaro mišias. Pirmą kartą Aukštaitijos sostinėje bus laidojami negimusių kūdikių kremuoti palaikai. Iki šiol jie laikyti Respublikinės Panevėžio ligoninės specialiose šaldymo kamerose.
„Ataskaita atskleidžia svarbią tiesą: nevaisingumas neskirsto žmonių“, – sakė PSO generalinis direktorius dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus. Nevaisingumas neaplenkia nė vieno ir nesirenka aukų, todėl šiame sąraše galima pamatyti net ir nemažai puikiai pažįstamų veidų.
Kiekvienas, ieškantis išskirtinio poilsio, turi skirtingų lūkesčių, todėl SPA pasirinkimas yra labai subjektyvus sprendimas. Šiame straipsnyje pasidalinsime lyderiaujančių Lietuvoje SPA sąrašu ir aptarsime jų stipriąsias puses, tam, kad paprasčiau galėtumėte pasirinkti jūsų individualius poreikius l...
Helovinas arba šiurpnaktis – smagi ir siautulinga šventė, kur skraido raganos, vaikšto numirėliai, šliaužioja įvairūs gyviai. Šiurpą turi kelti ne tik kostiumai, bet ir stalas, tad pasistenkite, kad ant jo būtų padėti bjaurūs pažiūrėti, bet gardūs ragauti patiekalai. Siūlome išbandyti 7 receptus.
Nors tuberkuliozės atvejų mažėja, o vaikų skiepijimo apimtys – pakankamos, džiaugsmą temdo kylanti vaistams atsparios tuberkuliozės banga. „Dauguma sergančiųjų, deja, yra socialiai neatsakingi, linkę nesilaikyti gydymo režimo, trukmės, – sako Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santaros klinikų va...
Ne visiems besiskiriantiems pavyksta išsiskirti „gražiuoju“: greitai, lengvai, abipusiu susitarimu pasidalinti turtą, pareigas, atsakomybes. Dažniau būna atvirkščias scenarijus, kuris, beje, ženkliai išaugina pačių skyrybų kainą. Advokatė Lorena Paškūnaitė-Lickan pataria, kaip per skyrybas elgtis, k...
Kūryba ir išmone stebinanti „Gervių lizdo“ komanda kviečia į antrąjį „Grybų parko“ sezoną Trakų rajone. Pernai rudenį atvėrę mistinių Grybų pasaulio vartus ir sulaukę neįtikėtinai gausaus lankytojų srauto – per 22 vakarus parką aplankė 7000 lankytojų, šį rudenį žada nustebinti dar labiau: bus tris k...
„Pacientams gali būti netikėta, kad kietosios dalelės gali pažeisti ne tik kvėpavimo takus ar plaučius, bet ir kitus organus (inkstus, širdį, kepenis). Tokiu būdu yra sukeliami organų pažeidimai, o kai kuriais atvejais ateityje gali išsivystyti ir pažeisto organo vėžys“, – sako Vilniaus universiteto...
Tikros žemaitės – mama ir dvi dukros – prieš pusantrų metų Kretingoje atvėrė desertinės duris. „Nuogne skanu“ – žemaitiškai savo produkciją pristato moterys, tad ir desertinė vadinasi būtent taip.
Metas puoųti namus Kalėdoms, tačiau kyla klausimas – kas madinga šiemet? Pateikiame jums karščiausias 2024–ųjų metų kalėdinio dekoro tendencijas.
Ilgaamžes tradicijas turinti Kūčių vakarienė, kai patekėjus Vakarinei žvaigždei susėdama prie močiučių ir mamų ruošto šventinio stalo su dvylika patiekalų, keičiasi.
Garsus tinklaraštininkas Vilpišauskas: receptai skaniai gaminti neišmokys
+ senoviškos silkės baravykų pataluose receptasKulinarijos menas gali būti įkandamas kiekvienam, tik reikia netingėti jo imtis nuo pačių pagrindų, pirmiausia stengiantis perprasti gaminimo metu vykstančius procesus. Apie kulinarinius eksperimentus ir paslaptis išgaunant tobulą patiekalų skonį kalbėjomės su neseniai Panevėžyje viešėjusiu rašytoju...
Daugelis žmonių nė nesusimąsto, kur ir kaip reikėtų laikyti bananus. Tačiau šios žinios yra tikrai svarbios, norint išlaikyti vaisių šviežumą kuo ilgiau.
Dauguma žmonių įsitikinę, kad grindis geriau plauti karštu vandeniu. Atrodo, kad jis puikiai nuplauna nešvarumus nuo paviršiaus. Bet ar tikrai taip yra?
Maistinės kandys: kaip jos atsiranda ir kodėl taip sunku atsikratyti
Įvardijo veiksmingus kovos būdusValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sulaukia nemažai vartotojų nusiskundimų ir klausimų apie maistines kandis, šių kenkėjų daromą žalą. Gyventojai teiraujasi, kaip apsiginti nuo šių vabzdžių, kokių imtis apsaugos priemonių ir kt.
Chrizantemas paprastai perkame rudenį, kai yra pats jų žydėjimo metas. Bet tai, ką darome su jomis paskui, lemia šių gėlių likimą.
Vorai namuose gali tapti tikra problema, jei jų daugėja. Kaip jų atsikratyti arba sumažinti jų skaičių, rašo „Home and Gardens“.
Amerikos istorijoje veikiausiai nė viena pirmoji ponia neturėjo tokios įtakos ir galios, kokią turėjo Edith Bolling Galt Wilson savo vyro Woodrow Wilsono prezidentavimo laikotarpiu. Ji dažnai buvo vadinama „slaptąja prezidente“, nes ėmėsi tuo metu dar neregėto vaidmens. Po 1919 m. prezidento patirto...
Apie Elvį Presley, ko gero girdėjote labai daug. Tačiau yra faktų, apie kuriuos greičiausiai net nenutuokėte. Šiemet, sausio 8 dieną rokenrolo karalius, jeigu būtų gyvas, švęstų devyniasdešimties metų jubiliejų. Tai puiki proga prisiminti šią iškilią asmenybę.
Ne paslaptis, kad daugelis žmonių sieja naujuosius metus su planais ir lūkesčiais, o kai kurie ir naujųjų pažadus sau artikuliuoja (didžiausi optimistai dar ir dalinasi tais planais su draugais ir artimaisiais).
Moteris išgyveno „Titaniko“ katastrofą, tačiau niekas ja netikėjo: tiesa paaiškėjo tik po mirties (1)
Nuo tos kraupios nakties, kai nuskendo legendinis „Titanikas“, praėjo daugiau kaip 100 metų, tačiau susidomėjimas šia tragedija neslopsta iki šiol. Milžinišku laineriu plaukė daugiau kaip 2 tūkst. žmonių, kai jų kelionę vos po kelių dienų nutraukė pražūtingas ledkalnis. Katastrofa, įvykusi 1912 metų...
„Kas kaip nori, tas taip švenčia“, sakysite jūs, ir būsite neteisūs. Šie metai turės būti paskutiniai, kai švenčiate, kaip išmanote: kaip laukiniai sovietiniai žmonės, o jau 2026 metus sutiksite taip, kaip pasakysime mes.
Nuo visą Lietuvą sukrėtusių skandalų – iki sporto aktualijų – štai ką dažniausiai rinkosi „Delfi Plius“ skaitytojai 2024-aisiais metais.
Supermodelis baltas kūno dėmes pavertė savo įvaizdžio dalimi: vaikystėje kentusi patyčias, šiandien mėgaujasi šlove (1)
Vitiligo (odos pigmentacijos sutrikimas) neretai neaplenkia ir žmonių, turinčių aukštą statusą bei materialinę gerovę. Tarp žymiausių, turėjusių vitiligo dėmių, buvo Winstonas Churchillis, Michaelas Jacksonas. Būtent dėl sparčiai didėjančių baltų dėmių pop muzikos karalius buvo priverstas persodinti...
Eltono Johno gyvenimo istorija: kaip savimi nepasitikintis berniukas iš Londono rajono tapo pasauline žvaigžde (1)
Tai vienas iš daugiausiai įvairių titulų ir apdovanojimų turinčių planetos žmonių. Ir, pagal „Forbes“, vienas turtingiausių muzikantų pasaulyje. Jo turtas siekia apie 500 milijonų JAV dolerių, o šaltiniai teigia, kad daugiausiai jo turtų sudaro koncertų pelnas ir ilgalaikiai muzikos licencijų sandėr...
Po eilinio Lietuvoje pagauto Rusijos šnipo mums kyla vienas teisėtas klausimas. O kiek jų dar liko nepagautų? Beveik niekam nesusirezga mintis – o gal jau visus pagavome? Net nepatogu tokią kvailystę man pačiam rašyti. Įvairiais būdais jie apraizgę mūsų šalį. Tą įtariu. Tik veikimo būdai skirtingi. ...
Lietuvos didikų giminė, kuri buvo po karaliaus ir visada, na beveik visada, virš visų kitų, tai Radvilos. Giminė plati, istorijų apie giminę galima prirašyti šimtus. Šiais laikais Lietuvoje Radvilų nėra. Nors vėl atidesnis skaitytojas pagautų mane meluojant. Vienas iš Radvilų ką tik buvo Lenkijos am...
Išsivadavus iš depresijos ir nerimo, laikas pasirūpinti atkryčio prevencija. Atkryčio prevencijos mokymai labai svarbūs, nes negatyvios mintys ir jausmai mėgsta sugrįžti. Tik nedidelė dalis žmonių, jei tokių esama išvis, jaučiasi laimingi visą laiką. Mes visi kartais susiduriame su sunkumais, tačiau...
Jei augdami negalėjote pasitikėti savo šeima, greičiausiai tai paskatino sąmoningai ar nesąmoningai saugotis išdavystės, apgaulės, melo ir apleidimo. Tikriausiai dėjote visas pastangas, kad susikurtumėte stabilumą ir jaustumėtės saugūs: galbūt nuolatos nerimaudavote, kad jums ar jūsų artimiesiems nu...
Šiame senoviniame paveikslėlyje yra du paslėpti veidai. Tik 2 procentai žmonių gali juos pastebėti per 7 sekundes. Ar esate vienas iš jų? Sužinokite tai dabar!
Vykstate į koncertą. Ties sankryža pamatote spiečiantis žmones – užvertę galvas jie stebeilija į dangų. Nė nepasiteiravęs, kas nutiko, jūs irgi užverčiate galvą. Kodėl? Socialinis stereotipas.
Kiek esate pavargęs: atlikite testą ir nustatykite.
2020 m. psichologai Adamas Vaytzas (Adam Waytz) iš Šiaurės vakarų universiteto ir Vilhelmas Hofmanas (Wilhelm Hofmann) iš Kelno universiteto Vokietijoje nusprendė atsakyti į klausimą: kada būnu laimingesnis – kai visą dėmesį sutelkiu į savo norus ar kai stengiuosi padaryti ką nors dėl kitų?
Esate tikri genijai, jei galite pastebėti vaiduoklį vos per 5 sekundes. Pasitikrinkite savo stebėjimo įgūdžius ir išbandykite šią optinės iliuzijos užduotį dabar!
Pradėdama dirbti su klientais, privalau sužinoti apie jų augimo patirtis. Noriu išgirsti apie jų šeimą, santykius (praeityje ir dabar), kiekvieno šeimos nario bruožus, patirtis ir atsiliepimus apie jį. Mėginu išsiaiškinti, ko žmogus norėjo ar ko jam reikėjo vaikystėje, bet nepavyko gauti. Žinau, kad...
Jūsų priedermė gyvenime prisiimti tokį vaidmenį, kad jūsų stiprybės ir silpnybės – pati savastis – taip susivytų į vientisą audinį su pasauliu, kad praturtintų ir sustiprintų ir pasaulį, ir jus pačius. Jūsų savitumas yra neprilygstama dovana ir tėvams, ir pasauliui. Ir ji privalo būti įteikta, atidu...
Užmaršumas – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Galime užeiti į kambarį ir pamiršti, ko atėjome. Galime sutikti pažįstamą ir niekaip neprisiminti jo vardo. Tad kodėl mes vis ką nors pamirštame? Ar tai reiškia, kad prastėja mūsų atmintis? O gal užmaršumas netgi naudingas?
Paaiškėjo, kad vyresnių nei 100 metų žmonių kraujas turi esminių skirtumų.
Aš jums jau įkyrėjau savo detaliais skundais kaip aš vargstu ieškodamas darbo. Tad nutariau užbaigti savo pasakojimų ciklą „Senis ir darbas“ kiek kitaip. Nes Kalėdos. Tokiu pilkadangiu metų laiku dera pasakoti kokią nors gražią kalėdinę istoriją, kaip mane aplankė netikėta sėkmė ir dar neįprastu bū...
Kai žmogui pavyksta sulaukti 100-ojo gimtadienio, natūralu domėtis jo sveikatos įpročiais.
Nei specialistės pagražintas CV, nei darbo mugė nepadėjo: darbo ieškantis 63-ejų vilnietis įtūžo dėl neteisybės (41)
Man it Danijos princui Hamletui kilo rimtas klausimas. Kas atima iš mūsų darbus, jei darbo neįmanoma susirasti? Kaip supratote darbo iki pirmųjų snaigių neradau. Na negaliu skųstis: karjeros konsultantė iš Užimtumo tarnybos darė ką galėjo ir netgi sakyčiau viršijo savo darbinius įgaliojimus. Mano n...
Devynis vaikus užauginusi ir gavusi apdovanojimą iš prezidento Bronislava Narkienė sunkiai skaičiuoja, kiek turi anūkų – jau reikia ir proanūkius skaičiuoti. Visą gyvenimą mažame Žemaitijos kaime praleidusi moteris prisimena laikus, kai troba buvo sausakimša vaikų – jiems lovose tekdavo miegoti po d...
Trečią mėnesį darbo nerandantį Regimantą papiktino darbdavių pozicija: samdo tuos, kuriuos lengviau maustyti (52)
Mieli mano tekstų komentatoriai mane kiaurai permato. Tiesa, dalis jų komentuoja neskaitę tekstų iki pabaigos. Tad aš darysiu gudriau. Svarbiausias teksto vietas sudėsiu į pabaigą. Tačiau tenka pabrėžti, kad komentatorių įžvalgos apie mane – aferistas, senas kvailys ir demagogas – kol kas sutampa su...
Darbo niekaip nerandantis Regimantas paskaičiavo, kiek valstybė nurėžtų, jei jis dabar išeitų į pensiją: tokios sumos nesitikėjo (41)
I kiekvieną situaciją galima žiūrėti dvejopai. Mano darbo paieškos atveju galima žiūrėti kaip į pokerio žaidimą su valstybe. Lyg ir galėčiau išeiti į priešlaikinę pensiją.Tikroji pensija ne už kalnų. 2025-ųjų Kalėdos ir aš tampu laisvas žmogus, man valstybė pradeda mokėti mano sąžiningai uždirbtą p...
„Daug kas nesupranta, kaip žmogus, kuris prieš šešis mėnesius dar sugebėjo ką nors padaryti, dabar net nebemoka pats pavalgyti ar išsivalyti dantis“, – apie Alzheimerio liga sergančiųjų kasdienybę pasakojo Šv. Roko ligoninės Demencijos skyriaus vedėja Julija Lukošienė. Šia liga sergantieji reikalauj...
Antrą mėnesį nesėkmingai darbo ieškantis Regimantas pakraupęs: 60+ kelių darbininkas po pamainos vos paeina, ar tai normalu? (28)
Kaip jau ir nujaučia labiau patyrę mieli mano skaitytojai, aš darbo vis dar neradau. Skaitau darbo skelbimus. Rašau laiškus, siunčiu CV, rašau, siunčiu, rašau, siunčiu. Pats sau primenu asilo skulptūrą matytą Pakruojo dvare. Darbas jau man atrodo lyg miražas dykumos pakraštyje. Dubajus kažkoks. Bliz...
– Pirmas mano patiekalas – bandelės, kurias penktoje klasėje, kai tėvai buvo darbe, sugalvojome išsikepti su jaunesniu broliu. Matėm, kad mama jas minko iš miltų ir vandens. Mes nieko daugiau ir nedėjome. Bandelės iškepė tokios kietos, kad, kai susipykau su broliu ir mečiau vieną į jį, praskėliau ga...
Horoskopai penktadieniui: šiandien daugiau pasieksite, jeigu veiksite drauge su kitais, o ne versitės per galvą po vieną, kad viską suspėtumėte.
Horoskopai ketvirtadieniui: regis, pavyks kuo puikiausiai pasireikšti ir išlaviruoti bet kokioje srityje, kurioje reikalingas komunikabilumas, kūrybiškumas, informatyvumas, greita reakcija.
„Sausį šiam ženklui ateina tikras žvaigždžių palankumo metas. Jo dienomis, Saulei keliaujant jūsų ženklu, jums lengviau sektųsi siekti karjeros, spręsti svarbius tiek darbinius, tiek ir asmeninius klausimus, rinktis tolesnius tikslus“, – tikina astrologė Lolita Žukienė.
Horoskopai trečiadieniui: galite vykti į netolimą kelionę, sėkmingai sudaryti pageidaujamas sutartis, reklamuotis, puikiai pasireikšti mokslo srityje.
Horoskopai antradieniui: tikėtini buitiniai rūpesčiai, padidėjęs emocionalumas, nervingumas.
Horoskopai pirmadieniui: nederėtų per greitai pasitikėti žmonėmis, kurių gerai nepažįstate bei griebtis reikalo, kurį menkai išmanote ar kuriam stokojate lėšų.
Prasidės savaitė Veneros viešnage griaunamajame Žuvų ženklo laipsnyje. Tad jau savaitės pradžioje bendraukite jautriai, išlaikykite vidinį balansą.
Horoskopai sekmadieniui: galbūt kažkam prireiks jūsų pagalbos, kurią keblu suteikti.
Horoskopai šeštadieniui: šiandien būsite labai jautrūs ir permainingi.
Horoskopai penktadieniui: nenuobodžiausite, bus daug darbo ir dalykinių pokalbių, tačiau kai kurie kontaktai nepaprastai vargins.